גביע האיגוד 08.05.21 רעננה

קטגוריות

דירוגים

FU11-32 (4)
1.ויקי אברמובאריה לבן קרית אתא
2.יובל סלמהמיטב ירושלים
3.לוטם שלייפר ה.ל.ה.ב
4.נוגה שיינר דנדקרה.ל.ה.ב
MU11 (3)
1.נבו סמסולועצמה כפר סבא
2.דוד גלצ'נקומיטב בת ים
MU11-24 (3)
1.עידו אלדןיוניפייט חיפה
2.איתמר שחףחברינו נגד אלימות בישראל
MU11-30 (8)
1.איתי ממברגרמיטב אשדוד מרכז
2.נדב מיזןעמותת פיסגה
3.עמית פרימורמיטב תל אביב
3.יונתן בן דעתאדם בספורט
5.יהונתן וידמאיירמיטב תל אביב
5.שחר לוי- בר דואראדם בספורט
7.גיא איסרוביץ׳מכבי רפאל תל אביב
7.דוד בורדמןהפועל אקיגיצו
MU11-34 (8)
1.סנדרו וינוקורמיטב אשדוד מרכז
2.גיא רומיעמותת פיסגה
3.ליאור יוחננובמכבי רפאל תל אביב
3.שחר מעין שירמיטב ירושלים
5.דניאל קרוימיטב אשדוד מרכז
5.עידו בלוםמיטב תל אביב
7.דניאל יוסף ספקטורמיטב תל אביב
7.רותם שטרןמיטב תל אביב
MU11-34,0 (8)
1.עמית זאבימכבי רפאל תל אביב
2.עומר נחמנהאיפון לקידום הגודו בשרון
3.גיא קאופמןפייטינג ספיריט
3.תומר גלוחובסקימיטב אשדוד מרכז
5.יונתן בלוםמיטב תל אביב
5.עתי מאיקוןאריה לבן קרית ביאליק
7.אלעד וילנץ מידןעמותת פיסגה
7.עידן שושנימיטב ירושלים
MU11-38 (8)
1.אורי השחר עמותת פיסגה
2.איתי יסעורמיטב תל אביב
3.אריאל הוניגמיטב תל אביב
3.עידן גלוטמיטב אשדוד מרכז
5.יונתן גרינשטייןמיטב תל אביב
5.עתי ברנטמכבי רפאל תל אביב
7.עידן גבי ניסןמיטב תל אביב
7.רמניק אלוןמיטב נתניה
MU11-42 (7)
1.איתן דיאצ'נקוה.ל.ה.ב
2.איתן קסלרמכבי רפאל תל אביב
3.מקסים ספקטוריוניפייט חיפה
3.בן ששוןמיטב ספורטילנד שהם
5.אלון אשדאיפון לקידום הגודו בשרון
5.גיא צדיקה.ל.ה.ב
7.אורי קריצ'מןאיפון לקידום הגודו בשרון
MU11-46 (3)
1.נעם רחמני עמותת פיסגה
2.אריאל שטיינמץמכבי רפאל תל אביב
FU10-28 (3)
1.גילי אביגדוריעמותת פיסגה
2.אגם שפראלרן
FU10-36 (4)
1.רומי חיוןמכבי רפאל תל אביב
2.קרינה קוצובייאלוף הגודו בבאר שבע
3.רון דהןהפועל גליל תחתון
4.מיכל ארמןאלוף הגודו בבאר שבע
FU10-44 (5)
1.גילי קולמןמיטב ירושלים
2.לילי רג'ואןה.ל.ה.ב
3.נעמה ברסקיגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
4.ענבל זומרמכבי רפאל תל אביב
5.מאיה לירןעמותת פיסגה
FU10-48 (8)
1.אריאלה פרנקלאלוף הגודו בבאר שבע
2.דניאלה אנגליוניפייט חיפה
3.איה רפאלימיטב נתניה
3.רפאל נוימןמיטב אור עקיבא
5.אגם נחמנימיטב נתניה
5.שיר בוכובזאמיטב בת ים
7.מעיין לוייםמיטב תל אביב
7.טל לוינטלמכבי רפאל תל אביב
MU10-37,2 (7)
1.נטע קוניקמיטב נתניה
2.אדם נבועצמה מרכז פתח תקווה
3.עמית רווהמכבי חיפה כרמל
3.אלעד צימריןאלרן
5.אריאל פרץעמותת פיסגה
5.דוד זכרוביץמכבי רפאל תל אביב
7.דמיטרי פרשיןיוניפייט חיפה
MU10-37,7 (7)
1.עומר מור-ברקה.ל.ה.ב
2.עידו גרוסמכבי רפאל תל אביב
3.עברי נבואיפון לקידום הגודו בשרון
3.עידן עובדיהעצמה כפר סבא
5.רום טולדנועצמה מרכז פתח תקווה
5.נועם טויגמיטב נתניה
7.מתן זהראריה לבן קרית אתא
MU10-54,1 (5)
1.ארטור חיים נסטרובמיטב תל אביב
2.יותם צ'יקומיטב ספורטילנד שהם
3.אמיר דהןאיפון לקידום הגודו בשרון
4.אליעד דבושפייטינג ספיריט
5.אביב איכילובמיטב נתניה
MU10-30 (7)
1.אילון ריחני מכבי רפאל תל אביב
2.תמיר נורובמכבי רפאל תל אביב
3.טרון אסליקיאןהפועל אקיגיצו
3.סהר מועלםעצמה מרכז פתח תקווה
5.איתמר ברקוביץה.ל.ה.ב
5.מעיין אופקמיטב תל אביב
7.טום זובידאתמכבי חיפה כרמל
MU10-34 (8)
1.שגיא קורשמיטב נתניה
2.מעין פרימיטב תל אביב
3.מור רודריקאיפון לקידום הגודו בשרון
3.נועם רובינובמיטב בת ים
5.יונתן פאבריקנטה.ל.ה.ב
5.אור שנימיטב בת ים
7.שי נודלאיפון לקידום הגודו בשרון
7.נועם פארעמותת פיסגה
MU10-34,0 (7)
1.אריאל גלפריןמיטב אשדוד מרכז
2.ליאב אשגרימיטב אשקלון
3.אייל דסקלעמותת פיסגה
3.סוף גלאיפון לקידום הגודו בשרון
5.נאור לאון גרינברגה.ל.ה.ב
5.גל ברקפייטינג ספיריט
7.איתן גנוסראלרן
MU10-34,1 (7)
1.עמית ערגיאדם בספורט
2.אורי מצליחמיטב נתניה
3.נועם זלצרמיטב נתניה
3.ליאם טבצניקאריה לבן קרית אתא
5.אורי ענברמכבי רפאל תל אביב
5.אדם מישראיפון לקידום הגודו בשרון
7. בן מתנהאלרן
MU10-38 (8)
1.דניאל שילוחמיטב נתניה
2.נורי שרייבראלרן
3.דביר שרעביאדם בספורט
3.איתי שרמןמיטב בת ים
5.ג'אן קרבצ'נקומיטב תל אביב
5.ניצן סיניעצמה מרכז פתח תקווה
7.איתן יצחק קנאפומיטב נתניה
7.רון רויזמןפייטינג ספיריט
MU10-38,0 (7)
1.דניאל ברזילאימיטב נתניה
2.נתנאל וינטראריה לבן קרית אתא
3.יונתן אמתיה.ל.ה.ב
3.אילן אילדטובאלוף הגודו בבאר שבע
5.יותם ורכובסקיאיפון לקידום הגודו בשרון
5.הראל אגמוןמכבי רפאל תל אביב
7.יהונתן גבאיפייטינג ספיריט
MU10-42 (8)
1.רני לוינגרמיטב נתניה
2.עידו מרוםמכבי חיפה כרמל
3.אדם פנוביץמיטב בת ים
3.איתי שנבלעצמה כפר סבא
5.עידן סמואלמיטב תל אביב
5.נועם קאופמןמיטב ירושלים
7.גיא רוזיצקימכבי חיפה כרמל
7.דן מאירסון ה.ל.ה.ב
MU10-42,0 (8)
1.עידן אגרונובאריה לבן קרית ביאליק
2.עידן אליובפייטינג ספיריט
3.טל לבינשטייןה.ל.ה.ב
3.ניק גוגריצ'יאנימיטב בת ים
5.יונתן ביבימכבי רפאל תל אביב
5.ליאור בן שטחאיפון לקידום הגודו בשרון
7.מאני אהרונימכבי רפאל תל אביב
7.נדב הרקטמיטב אור עקיבא
MU10-46 (6)
1.איתי בירגרמיטב נתניה
2.תמיר גורביץאלוף הגודו בבאר שבע
3.שחר קרביץמיטב תל אביב
3.נדב סטרומזהחברינו נגד אלימות בישראל
5.דניאל זברסקיאלוף הגודו בבאר שבע
5.בן קורןמכבי רפאל תל אביב
MU10-50 (4)
1.עילאי השחרעמותת פיסגה
2.אלעד תרדיוןעמותת פיסגה
3.יואב בן שמואלמיטב ספורטילנד שהם
4.אדם טלאיפון לקידום הגודו בשרון
MU10-55 (5)
1.גיא קרימברגאלרן
2.נוגה שמואלימיטב ספורטילנד שהם
3.ינון נוימןמיטב נתניה
4.שון קומרובאלוף הגודו בבאר שבע
5.איון ריאבצוןאלוף הגודו בבאר שבע
MU10-60 (4)
1.דניאל לבייבאדם בספורט
2.דן רוםמכבי חיפה כרמל
3.יהונתן שטרמכבי רפאל תל אביב
4.דן ששוןמכבי רפאל תל אביב
MU10-66 (4)
1.יותם סלעפייטינג ספיריט
2.ראם בר אילןעצמה כפר סבא
3.יואב רוזנברגהפועל אקיגיצו
4.אלי סולמןאריה לבן קרית אתא
FU09-32 (6)
1.לי ים שטרקמכבי רפאל תל אביב
2.ענת אוחוטסקימיטב בת ים
3.תמר אהרוניאיפון לקידום הגודו בשרון
3.שיר ליברמןמיטב תל אביב
5.עדי מונצראיפון לקידום הגודו בשרון
5.רני ארגמןמיטב ירושלים
FU09-36 (5)
1.אורי רובינשטיןמיטב ירושלים
2.יעל לידרמןמיטב נתניה
3.הילה אלמוגמיטב נתניה
4.רוני פאוס מיטב ירושלים
5.לאה ארמןאלוף הגודו בבאר שבע
FU09-40 (7)
1.יהלי יהבפייטינג ספיריט
2.ליה קוברסקיאלרן
3.נעם גזיתהפועל גליל תחתון
3.נעמה קרנימיטב נתניה
5.מיקה צוקרמןעצמה מרכז פתח תקווה
5.מור אדיבמיטב תל אביב
7.שי אשכנזימכבי חיפה כרמל
FU09-44 (8)
1.אגם נוימיטב ירושלים
2.רוני נובלמןמיטב נתניה
3.רוני שולראדם בספורט
3.נועה פריהפועל גליל תחתון
5.מעיין אלהמיטב ירושלים
5.האנה אהרוני שרעבימכבי רפאל תל אביב
7.נטע ממודובאדם בספורט
7.רומי צוקרמןעצמה מרכז פתח תקווה
FU09-52 (4)
1.עלמה עמיחימיטב תל אביב
2.תמר סולומוןמכבי רפאל תל אביב
3.אלמה קינןה.ל.ה.ב
4.שושן עדןמיטב נתניה
FU09-57+ (4)
1.לינוי אדיבמיטב תל אביב
2.שקד נטלמיטב תל אביב
3.תמר טקאץאלוף הגודו בבאר שבע
4.עלמה רשףמיטב תל אביב
MU09 (3)
1.קיריל מוגילנייוניפייט חיפה
2.מקסים צ'יקריזובאלוף הגודו בבאר שבע
MU09-37,8 (7)
1.תום דוברובסקימכבי רפאל תל אביב
2.עומר גרינברגמיטב ירושלים
3.אורי מזרחיפייטינג ספיריט
3.אריאל פקריוניפייט חיפה
5.גולן מורהפועל גליל תחתון
5.דגן גנאוראיפון לקידום הגודו בשרון
7.ליאור ידייבאלוף הגודו בבאר שבע
MU09-41,3 (6)
1.מקסים אוברצ'נקויוניפייט חיפה
2.איתן גימוןאדם בספורט
3.יונתן בקייקאלרן
3.נטע דלומימיטב נתניה
5.שהם ברנטמכבי רפאל תל אביב
5.ארקדי גולדפרבמיטב בת ים
MU09-45,2 (4)
1.איתי גלעדמיטב ירושלים
2.דביר ליבפלד יונגמיטב נתניה
3.אדם הרכבימכבי רפאל תל אביב
4.אדיר אגרונובמיטב אשדוד מרכז
MU09-27 (4)
1.אמיר נפתלימיטב תל אביב
2.נטע גינזבורגאדם בספורט
3.שי קטייבעצמה מרכז פתח תקווה
4.יוגב לויןאדם בספורט
MU09-30 (5)
1.בועז ניצןאיפון לקידום הגודו בשרון
2.גיא שרברקמכבי רפאל תל אביב
3.יאיר אבידןמיטב ירושלים
4.עידו ז'יכלינסקי מכבי חיפה כרמל
5.אהוד לוינגרמיטב אור עקיבא
MU09-34 (7)
1.דניאל פיקלמכבי רפאל תל אביב
2.נועם תורןמכבי חיפה כרמל
3.גיא שונשייןפייטינג ספיריט
3.יובל פוקסהפועל אקיגיצו
5.אור שגבמיטב ירושלים
5.שי וילנסקימיטב תל אביב
7.איליי עינבמיטב ירושלים
MU09-34,0 (6)
1.דן איפראימובמיטב תל אביב
2.אלון דאוםפייטינג ספיריט
3.אדם טקצ'מןהפועל אקיגיצו
3.עידו יעיש-שומןמכבי רפאל תל אביב
5.הילל גת מועלםאדם בספורט
5.גל אפלמןאלוף הגודו בבאר שבע
MU09-34,1 (6)
1.שייאן ברמןמכבי רפאל תל אביב
2.יונתן סימוןהפועל אקיגיצו
3.אורי וסרמןאדם בספורט
3.שלומה טרודלר אלוף הגודו בבאר שבע
5.בן אפשטייןמיטב תל אביב
5.יאיר מלכהה.ל.ה.ב
MU09-38 (7)
1.ניקיטה סורוקהאלוף הגודו בבאר שבע
2.דניאל רחמילובאלוף הגודו בבאר שבע
3.טל נוסןאדם בספורט
3.שחר שמשה.ל.ה.ב
5.יונתן הודאיפון לקידום הגודו בשרון
5.רון רודניצקימיטב ירושלים
7.עידו קוריאטהפועל גליל תחתון
MU09-42 (5)
1.טום שמחייבמיטב אשדוד מרכז
2.אריאל ששוןעמותת פיסגה
3.יהונתן שמואלימכבי רפאל תל אביב
4.פרידמן שדההפועל גליל תחתון
5.דניאל ריאבינסקימיטב נתניה
MU09-42,0 (6)
1.איתמר כהן-איתימכבי רפאל תל אביב
2.רותם סטאלאלרן
3.יובל יעקובוביץאדם בספורט
3.אייל מרציאנומיטב ירושלים
5.נבו קולאדם בספורט
5.ענבר וינקלרמיטב אור עקיבא
MU09-46 (5)
1.יועד מכנובסקיעצמה מרכז פתח תקווה
2.איתמר שחםמכבי חיפה כרמל
3.אליה שלומאיהפועל אקיגיצו
4.ירון ענברמכבי רפאל תל אביב
5.גיא קודנרמכבי רפאל תל אביב
MU09-50 (8)
1.אורי גונןמכבי רפאל תל אביב
2.יובל ברפייטינג ספיריט
3.אדר עמלהפועל אקיגיצו
3.יעקב דוידשוילימיטב בת ים
5.גיא סופריןמכבי רפאל תל אביב
5.מורן רייספלדאלרן
7.דיויד גרינברגמיטב נתניה
7.יותם בן-צבימיטב נתניה
MU09-55 (8)
1.נועם שטיינרהפועל אקיגיצו
2.איתי וימרע.ל.ס גבעתיים
3.עומר שניידראיפון לקידום הגודו בשרון
3.גל מורגמיטב תל אביב
5.סטיבן סוחיניןמיטב נתניה
5.מתן אוןהפועל אקיגיצו
7.אסף יניבמיטב נתניה
7.נתנאל בסיןמיטב בת ים
MU09-60 (3)
1.דניאל רודנקויוניפייט חיפה
2.איל קנרה.ל.ה.ב
FU08-40 (6)
1.ענבר רייכראדם בספורט
2.לירי נבועצמה מרכז פתח תקווה
3.טל ירוםמיטב נתניה
3.יובל גבאיה.ל.ה.ב
5.מעיין אהרונובמכבי חיפה כרמל
5.סתיו עמיתמיטב תל אביב
FU08-44 (3)
1.דנה איילוןמיטב תל אביב
2.ליה שלייפרה.ל.ה.ב
FU08-48 (7)
1.טליה הרנימיטב תל אביב
2.גיל פרימיטב תל אביב
3.ליאל ברזילימיטב נתניה
3.דנה איילוןמיטב תל אביב
5.הגר בארהפועל גליל תחתון
5.רות טרודלראלוף הגודו בבאר שבע
7.עמית דהןמכבי רפאל תל אביב
FU08-57 (4)
1.פולינה פוחובהמיטב בת ים
2.אביב ביניסתיאיפון לקידום הגודו בשרון
3.נועה מרסמןאדם בספורט
4.דורית יוסופובאלוף הגודו בבאר שבע
FU08-63 (5)
1.מאי ירמיהואלוף הגודו בבאר שבע
2.אריאל פופקומיטב תל אביב
3.שני אלבזמיטב בת ים
4.שרי גיניעמותת פיסגה
MU08-41,7 (8)
1.אור לויןמיטב נתניה
2.ליאם קסלרמכבי רפאל תל אביב
3.יאיר שנבלעצמה כפר סבא
3.עידו דוריה.ל.ה.ב
5.גולן בבאיאדם בספורט
5.דניאל זברודסקימיטב אשדוד מרכז
7.עומר אופירע.ל.ס גבעתיים
7.הראל זמיראיפון לקידום הגודו בשרון
MU08-41,8 (8)
1.רומה צ'וחננקויוניפייט חיפה
2.גיא רון-אריקמכבי רפאל תל אביב
3.אורי ששוןמיטב נתניה
3.יובל ברגיאמיטב תל אביב
5.עמרי רבזיןמיטב ירושלים
5.יהב רוביןמיטב נתניה
7.יותם יהודאימכבי חיפה כרמל
7.יונתן אריאליפייטינג ספיריט
MU08-34 (5)
1.גיא נמשיץמיטב ירושלים
2.גלי רולניקמיטב ירושלים
3.דוד ספיבקמיטב בת ים
4.שילה דגןהפועל גליל תחתון
5.דן מגןמיטב תל אביב
MU08-38 (9)
1.יובל מיארהפייטינג ספיריט
2.בן סוקולובסקימיטב ירושלים
3.יהלי דגןמיטב תל אביב
3.יהונתן אורנשטייןמיטב ירושלים
5.חנוך שעשועיוניפייט חיפה
5.אליניב שאלואדם בספורט
7.עומר ארוסיעצמה כפר סבא
7.ליאב יעקבימכבי חיפה כרמל
MU08-38,0 (9)
1.אורי כהןעמותת פיסגה
2.אריאל אהרוןעצמה מרכז פתח תקווה
3.יואב שונריאיפון לקידום הגודו בשרון
3.מיכאל אלדןיוניפייט חיפה
5.אריאל שפילמןמיטב תל אביב
5.הלל זכרוביץמכבי רפאל תל אביב
7.עיילם רוטההפועל גליל תחתון
7.לאו סבוטיןמכבי רפאל תל אביב
MU08-42 (7)
1.שגיא בנייםעמותת פיסגה
2.עמית חןאדם בספורט
3.יהונתן מילרמכבי רפאל תל אביב
3.אורי שריפימיטב ירושלים
5.אולי ליבניאיפון לקידום הגודו בשרון
5.אופיר צ'רניאבסקימיטב תל אביב
7.ניצן בר השרוניה.ל.ה.ב
MU08-46 (10)
1.מאור פרידמןמיטב ירושלים
2.עמית אלמדומיטב נתניה
3.רון מאורמיטב ירושלים
3.אמיל פרצבמיטב בת ים
5.ארבל נבוןמיטב נתניה
5.פבל טארןמיטב תל אביב
7.אדם כץאדם בספורט
7.יפתח נבואיפון לקידום הגודו בשרון
MU08-46,0 (10)
1.יואב דוד שנירמיטב נתניה
2.איתמר סגל איפון לקידום הגודו בשרון
3.אימרי בן זקןהפועל גליל תחתון
3.ליאור גוראשוילימיטב אשדוד מרכז
5.עידו היילבורןמיטב תל אביב
5.איתי עורבימיטב בת ים
7.דניאל קרמראלוף הגודו בבאר שבע
7.לוקה מללשוילימיטב בת ים
MU08-50 (9)
1.שחף לוין-החזקמיטב נתניה
2.ישי נקשמיטב נתניה
3.עפרי דבוסיסמיטב תל אביב
3.זיו שקדמיטב תל אביב
5.יהל אהביהאיפון לקידום הגודו בשרון
5.יואב פארמיטב ירושלים
7.איתי עדנימיטב בת ים
7.יניר שורץאיפון לקידום הגודו בשרון
MU08-50,0 (9)
1.נעם פרידריךמכבי חיפה כרמל
2.איליה טארןמיטב תל אביב
3.טל אשכנזימיטב נתניה
3.לביא חדדמיטב בת ים
5.תומר שטייןאיפון לקידום הגודו בשרון
5.רותם סופרמיטב אור עקיבא
7.עידו זויליגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
7.אבירם שאביעצמה כפר סבא
MU08-55 (8)
1.עמית קרופקיןאלרן
2.ליאון ראובןמיטב בת ים
3.יצחק דרוקרמיטב אשדוד מרכז
3.איתמר בירמןמיטב נתניה
5.עומר חביבימכבי חיפה כרמל
5.בריאן רוזנצוויגמיטב אשדוד מרכז
7.שחר פוקסמיטב ספורטילנד שהם
7.איוון סינטיאבריובמיטב בת ים
MU08-55,0 (5)
1.איתי בהרימיטב נתניה
2.איתי רוזנהקמיטב תל אביב
3.אורי בר נתןאיפון לקידום הגודו בשרון
4.ירין קוקולייבמיטב אשדוד מרכז
5.נתן נבוטובסקיגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
MU08-60 (5)
1.לירוי שניידרמןמיטב ירושלים
2.איתי סימסולועצמה כפר סבא
3.איתן פלגפייטינג ספיריט
4.ניר סגינרהפועל אקיגיצו
5.רועי טרבלסימיטב תל אביב
MU08-66 (4)
1.נאזר זניןמיטב אשדוד מרכז
2.עידו סלטימיטב בת ים
3.דניאל שולמןאלוף הגודו בבאר שבע
4.מקסים צרקבסקימכבי חיפה כרמל
MU08-73 (4)
1.גיל תורןאדם בספורט
2.דניאל סוסנובסקייוניפייט חיפה
3.יהונתן תרדיוןעמותת פיסגה
4.תומר זוארץמיטב תל אביב
FU07-44 (3)
1.ליבי בקרפייטינג ספיריט
2.זימרי נשראלרן
FU07-48 (3)
1.נועה הדראיפון לקידום הגודו בשרון
2.אורי צוקרמיטב תל אביב
FU07-52 (7)
1.זהר שמואלאיפון לקידום הגודו בשרון
2.מאיה קושניצקימיטב ירושלים
3.תמר אייכנרמיטב נתניה
3.נעמה בדשמיטב תל אביב
5.אילת מזרחייוניפייט חיפה
5.אביטל צימריןאלרן
7.יעל נבנצהלמיטב אור עקיבא
FU07-57 (4)
1.ליבי דקלמיטב אשדוד מרכז
2.מיכל כחלוןמיטב בת ים
3.יהלי קוגןמיטב נתניה
4.עמית אבניפייטינג ספיריט
FU07-63 (3)
1.הדר אלקבזעמותת פיסגה
2.טלי חורשה.ל.ה.ב
FU07-70 (3)
1.טלי חורשה.ל.ה.ב
2.שי לה דמריעמותת פיסגה
3.פלינה מרצינקואלוף הגודו בבאר שבע
MU07-59,9 (6)
1.איתי דסקלעמותת פיסגה
2.סטיבן יענקובסקייוניפייט חיפה
3.אלעד וייסלר ברנדמיטב תל אביב
3.מורי מונטיליומיטב בת ים
5.איליה קנדאורובמיטב בת ים
5.יובל רוקנשטייןפייטינג ספיריט
MU07-38 (6)
1.אביב פרינטיעצמה כפר סבא
2.בארי לפידותחברינו נגד אלימות בישראל
3.מאור שוינסקימיטב אור עקיבא
3.שחק עמיתמיטב תל אביב
5.בנימין טקאץאלוף הגודו בבאר שבע
5.יובל ששוןמיטב תל אביב
MU07-42 (7)
1.לירן רכטריוניפייט חיפה
2.יאיר בדשמיטב תל אביב
3.גיא ירוןאיפון לקידום הגודו בשרון
3.אלון אהרוניאיפון לקידום הגודו בשרון
5.יגאל פוטולוקובאלוף הגודו בבאר שבע
5.אמיר פנחסובמיטב נתניה
7.חגי מרקמןעמותת פיסגה
MU07-46 (8)
1.נועם אדרתעמותת פיסגה
2.אריאל דז'לדטיעמותת פיסגה
3.אוראל דרבושאלוף הגודו בבאר שבע
3.אופק אסנשמכבי חיפה כרמל
5.פלג אורפליעצמה מרכז פתח תקווה
5.איתמר עמרמיאיפון לקידום הגודו בשרון
7.נתנאל גורביץאלוף הגודו בבאר שבע
7.בן ארבלמיטב נתניה
MU07-50 (8)
1.איתי הוכמןאיפון לקידום הגודו בשרון
2.עומר מכנובסקיעצמה מרכז פתח תקווה
3.יהלי צמחאלרן
3.אדיר ברידזהיוניפייט חיפה
5.ליאל דגירמיטב ירושלים
5.יונתן שנהרמיטב נתניה
7.אורי לזרסוןהפועל גליל תחתון
7.איתמר קרנימיטב נתניה
MU07-55 (7)
1.יאיר מרסומכבי חיפה כרמל
2.סתיו וולפיןעצמה מרכז פתח תקווה
3.בארי בלוםאלוף הגודו בבאר שבע
3.אריאל יהודקיןאלרן
5.עידו פונימיטב תל אביב
5.קורן מור יוסףמכבי חיפה כרמל
7.יונתן פניריהפועל גליל תחתון
MU07-60 (6)
1.יובל קפטנובעמ.לק. הספורט אשכול
2.יאיר הנדלראיפון לקידום הגודו בשרון
3.קורדיגון רוזייבמיטב בת ים
3.עילאי פונדקמיטב נתניה
5.עומר לביאאדם בספורט
5.יהב חנןאלרן
MU07-66 (10)
1.יאיר ציפורהיוניפייט חיפה
2.יותם שגבעצמה תל אביב
3.אלון גינטרעצמה כפר סבא
3.טיראן פאנטאלקיןמכבי רפאל תל אביב
5.ירון שניידרמיטב אשדוד מרכז
5.ליאור קוסייבמכבי רפאל תל אביב
7.גיל גרינשטיין מיטב תל אביב
7.אלון פוגלהפועל אקיגיצו
MU07-73 (4)
1.נועם אנטמןאלרן
2.עמית אוזןמיטב תל אביב
3.ליאוניד נברובמיטב בת ים
4.דוד ויצמן לבדבמיטב בת ים
MU06-59,8 (6)
1.נדב טלמכבי רפאל תל אביב
2.רום זוננשייןעצמה כפר סבא
3.רגב קרביץמיטב תל אביב
3.מישל רכטריוניפייט חיפה
5.לבארי אדמתימיטב נתניה
5.יורי אנישצנקובאלוף הגודו בבאר שבע
MU06-50 (6)
1.עמנואל קרפנקואלוף הגודו בבאר שבע
2.יואב סלוצקימכבי רפאל תל אביב
3.איתמר ורכובסקיאיפון לקידום הגודו בשרון
3.עידן זאיבלבאלוף הגודו בבאר שבע
5.ינון מרקליוניפייט חיפה
5.יהונתן שטיימן-לאוןמיטב אשדוד מרכז
MU06-55 (7)
1.נתנאל דרעייוניפייט חיפה
2.אביב קרסניצקימיטב ירושלים
3.יבגני חייטמיטב נתניה
3.רז בן הרושמיטב ירושלים
5.יוסף ספרובאלוף הגודו בבאר שבע
5.נבו שיינרה.ל.ה.ב
7.לביא רובינשטייןעצמה תל אביב
MU06-60 (7)
1.אור חדאדמכבי רפאל תל אביב
2.טים רוזנשטוקיוניפייט חיפה
3.אסף לויאלרן
3.מיכאל אנגלמיטב תל אביב
5.גיא הויברגרעמותת פיסגה
5.נועם חיעוצמת יפרח
7.ברק פורת-אורן ארזמיטב תל אביב
MU06-66 (5)
1.ליאור קרפיולוביוניפייט חיפה
2.דוד מוסיאקיןמיטב אשדוד מרכז
3.איתן ציון מלכאןפייטינג ספיריט
4.יניב בן הרושמיטב תל אביב
5.נדב שטינפלדמיטב תל אביב
MU06-73 (5)
1.אלמוג קמינרהפועל אקיגיצו
2.אריאל כהןעצמה כפר סבא
3.עומרי ישראל קלייןעמותת פיסגה
4.אריאל אלמוגמיטב בת ים
5.אדם אגאימיטב תל אביב
FU0506-57 (4)
1.אמילי עובדמכבי רפאל תל אביב
2.קמילה גורליקמיטב תל אביב
3.דר ויכרטמיטב תל אביב
4.מיכל דודמכבי רפאל תל אביב
MU05-60 (3)
1.איל פיורוביץמיטב נתניה
2.מתן ניסןמיטב תל אביב
MU05-66 (4)
1.נועם נובלמןמיטב נתניה
2.יניר הורסקימיטב נתניה
3.אריאל אחמנייבאלוף הגודו בבאר שבע
4.עידו רבינוביץמכבי רפאל תל אביב
MU04 (4)
1.אופק טייטלרהפועל גליל תחתון
2.דניאל ריאבנקימיטב אשדוד מרכז
3.חן משרקימיטב נתניה
4.דניאל פקרמןמיטב נתניה
MU04-55 (3)
1.איתי לחמניהפועל אקיגיצו
2.מיכאל שצרבקובמיטב אשדוד מרכז
MU04-66 (4)
1.גיא תימורעמותת פיסגה
2.דניאל יוחננובמכבי רפאל תל אביב
3.ליאם נחומימיטב תל אביב
4.ילי וולפיןעצמה מרכז פתח תקווה
MU04-73 (5)
1.נועם עזרהפועל אקיגיצו
2.ניקיטה קרויזיליןהפועל אקיגיצו
3.יהל גולןהפועל גליל תחתון
4.אדם איפראימובמיטב תל אביב
5.יואב שנבלעצמה כפר סבא
FU0304-63 (4)
1.טהר טמירמיטב נתניה
2.יהל שם טובאיפון לקידום הגודו בשרון
3.אריאל דבושפייטינג ספיריט
4.טל רומנוהפועל אקיגיצו
FU0304-70 (3)
1.טהר טמירמיטב נתניה
2.טל בדורמיטב תל אביב
3.רותם כהן-דרקאלוף הגודו בבאר שבע
MU03-60 (6)
1.עידן יעקבעמותת פיסגה
2.יאיר סלבקיןמיטב ספורטילנד שהם
3.מעוז גרנותמיטב ספורטילנד שהם
3.איתן פוליאקאלוף הגודו בבאר שבע
5.שניר פרדסימיטב ירושלים
5.גיא אטיאסהפועל אקיגיצו
MU03-66 (7)
1.ערן פיקסמיטב נתניה
2.דניאל שטייןמיטב בת ים
3.מיכאל מרזיןהפועל אקיגיצו
3.אליאור אסור -חברינומיטב תל אביב
5.דור סלומונסעצמה מרכז פתח תקווה
5.אופק אידלסוןמיטב תל אביב
7.אופק בכרמיטב תל אביב
MU03-81 (4)
1.שגיא בן צבי-עופראיזי גודו הרצליה
2.אורי סרוסימיטב ירושלים
3.יובל וולרה.ל.ה.ב
MSEN (2)
1.איתי גורליצקיאלוף הגודו בבאר שבע
MSEN-66 (3)
1.ליאם אבוחציראעמותת פיסגה
2.אושר סיונובמיטב ירושלים
MSEN-73 (4)
1.דניאל גוברמיטב נתניה
2.תומר ארושנובאלוף הגודו בבאר שבע
3.בן איילוןמיטב תל אביב
4.אמיר תלםעצמה מרכז פתח תקווה
MSEN-90 (4)
1.גיא כוכבמיטב נתניה
2.דניאל ברשדסקימיטב נתניה
3.גל מאוראיזי גודו הרצליה
4.רון ג'רביה.ל.ה.ב