גביע האיגוד 15.02.20 רעננה

קטגוריות

דירוגים

mu03-100+ (2)
1.הילאי פזעמותת פיסגה
mu08-34 (9)
1.מרטין סרקיסיאנץעמותת פיסגה
2.יואב שונריאיפון לקידום הג'ודו בשרון
3.יהונתן אורנשטייןמיטב ירושלים
3.יובל מיארהפייטינג ספיריט
5.יואב נובקמיטב ירושלים
5.יהב רוביןמיטב נתניה
7.בועז סלעהפועל גליל תחתון
7.עיילם רוטההפועל גליל תחתון
MU12-24 (3)
1.סמואל דוד יעקבמיטב אשדוד מרכז
2.אדם איגנטנקוארקדי איצקוביץ
FU11-28 (5)
1.יסמין ויימןאדם בספורט ג'ודו בראשון לציון
2.אופק שרידמיטב בת ים
3.אורין ימיןהפועל בני ברק
4.גילי אביגדוריעמותת פיסגה
5.עדן זיימןעצמה מרכז פתח תקווה
FU11-32 (3)
1.אילינה שניידרמןעוצמת יפרח
2.רותם ויינגרטןעצמה מרכז פתח תקווה
MU11-27 (5)
1.רוני ברזובסקיגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
2.אמיתי קיסרעמותת פיסגה
3.שחר לוי- בר דואראדם בספורט
4.עמית זמלאדם בספורט
5.יהלי ברשףעמותת פיסגה
MU11-27,0 (5)
1.איתי כץאדם בספורט
2.תומר גלוחובסקימיטב אשדוד מרכז
3.איתי ממברגרמיטב אשדוד מרכז
4.עומר ברוךעמותת פיסגה
5.גל ריבליןה.ל.ה.ב
MU11-30 (10)
1.גיא רומיעמותת פיסגה
2.עידן מיכאלמכבי מעלה אדומים
3.מרק טירנובסקימכבי שדרות
3.נדב שם טובעמותת פיסגה
5.ינאי יונתןמכבי הרצליה
5.עמית בוארוןה.ל.ה.ב
7.גיא קאופמןפייטינג ספיריט
7.דניאל קרוימיטב אשדוד מרכז
MU11-38 (4)
1.רון שני- עופר קואזעצמה מרכז פתח תקווה
2.גיא צדיקה.ל.ה.ב
3.אלעד גולןמיטב נתניה
4.צור כהןה.ל.ה.ב
FU10-28 (5)
1.תמר אהרוניאיפון לקידום הג'ודו בשרון
2.אלה נפתלימיטב תל אביב
3.רני ארגמןמיטב ירושלים
4.ענבר גולןעמותת פיסגה
FU10-32 (7)
1.שקד ימיןהפועל בני ברק
2.נעם אורמכבי הרצליה
3.גל תמריה.ל.ה.ב
3.עדי מונצראיפון לקידום הג'ודו בשרון
5.שאם דקהאדם בספורט
5.ענבר נחמניאדם בספורט
7.גל רוןאיפון לקידום הג'ודו בשרון
FU10-36 (10)
1.גילי קולמןמיטב ירושלים
2.אורין ברנסאדם בספורט ג'ודו בראשון לציון
3.ליאור לברןאדם בספורט
3.נעמה ברסקיגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
5.מאיה מיצ׳למיטב נתניה
5.מור אדיבמיטב תל אביב
7.יעל נובינזוןאדם בספורט
7.שי-לי שריפיעצמה מרכז פתח תקווה
FU10-44 (3)
1.חנה אבישג שומסקיעצמה מרכז פתח תקווה
2.יובל בן דודאדם בספורט
MU10-29,8 (10)
1.לידור סטלמןמכבי מעלה אדומים
2.דביר שרעביאדם בספורט
3.עידו רובינשטייןעצמה תל אביב
3.עמית נובקמיטב ירושלים
5.סוף גלאיפון לקידום הג'ודו בשרון
5.יובל יודלאאיזי גודו הרצליה
7.יותם ורכובסקיאיפון לקידום הג'ודו בשרון
MU10-33,8 (11)
1.איליה איגנטנקועוצמת יפרח
2.שון הכריש קרגייבהפועל בני ברק
3.ניצן סיניעצמה מרכז פתח תקווה
3.מיכאל ירמולייבאדם בספורט ג'ודו בראשון לציון
5.איתמר שינהעמותת פיסגה
5.איתן רודברגאדם בספורט ג'ודו בראשון לציון
7.יונתן אמינובמיטב תל אביב
7.אייל פניריהפועל גליל תחתון
MU10-33,9 (10)
1.תואם שטיינבאוםעצמה תל אביב
2.אופיר לביאאיפון לקידום הג'ודו בשרון
3.איתן קנאפומיטב נתניה
3.ראם תמריעמותת פיסגה
5.יובל דרורעמותת פיסגה
5.אמיר כהןה.ל.ה.ב
7.הראל סגןעצמה מרכז פתח תקווה
7.איליה זגורודניעמותת פיסגה
MU10-37,7 (10)
1.איתי בירגרמיטב נתניה
2.ניק גוגריצ'יאנימיטב בת ים
3.אדם פניגעצמה מרכז פתח תקווה
3.הראל בלקרגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
5.עידן אליובפייטינג ספיריט
5.ליאור בן שטחאיפון לקידום הג'ודו בשרון
7.יניב לוי איטייבפייטינג ספיריט
7.דמיטרי דולסקיעמותת פיסגה
MU10-41,7 (7)
1.יונתן בן אבי עמותת פיסגה
2.יאיר צרפתיאדם בספורט ג'ודו בראשון לציון
3.איתן דננברגמכבי הרצליה
3.אדם טלאיפון לקידום הג'ודו בשרון
5.וארד עסבהאדם בספורט
5.שחר קרביץמיטב תל אביב
7.כרים מסארוהאדם בספורט
MU10-27 (6)
1.נחל אברהםאדם בספורט ג'ודו בראשון לציון
2.דוד ראובןה.ל.ה.ב
3.איתמר ברקוביץה.ל.ה.ב
3.אביאל חוליעמותת פיסגה
5.גל דהןאיזי גודו הרצליה
5.סהר מועלםעצמה מרכז פתח תקווה
MU10-27,0 (5)
1.עופרי אוחנה מכבי מעלה אדומים
2.רן יפרחעמותת פיסגה
3.אדם מישראיפון לקידום הג'ודו בשרון
4.איתי ויגדורצ'יקעמותת פיסגה
5.יוסף אבו אלחיאתעצמה תל אביב
MU10-30 (11)
1.עמית ערגיאדם בספורט
2.אריאל גלפריןמיטב אשדוד מרכז
3.אורי מצליחמיטב נתניה
3.מעין פרימיטב תל אביב
5.רום טולדנועצמה מרכז פתח תקווה
5.איתמר רייבאדם בספורט ג'ודו בראשון לציון
7.שי נודלאיפון לקידום הג'ודו בשרון
7.אדם מרבועעצמה תל אביב
MU10-30,0 (9)
1.דניאל ברזילאימיטב נתניה
2.דין שפיראעצמה מרכז פתח תקווה
3.עברי נבואיפון לקידום הג'ודו בשרון
3.סטיבן רבינוביץעמותת פיסגה
5.דניאל בולשקובעוצמת יפרח
5.רז פולק עמותת פיסגה
7.אייל רדינסקיפייטינג ספיריט
MU10-34 (10)
1.רני לוינגרמיטב נתניה
2.אדם נבועצמה מרכז פתח תקווה
3.טל שקדאדם בספורט
3.נטע קוניקמיטב נתניה
5.אדם פזיעמותת פיסגה
5.נועם טויגמיטב נתניה
7.יונתן קרןמיטב תל אביב
7.דניס גורודניצקימיטב בת ים
MU10-38 (6)
1.אילאי זיגדוןה.ל.ה.ב
2.אליעד דבושפייטינג ספיריט
3.לירון ברודסקי עמותת פיסגה
3.רון דאוםפייטינג ספיריט
5.יואב בירנצויג עמותת פיסגה
5.ג'אד ביאדסיאדם בספורט
MU10-42 (6)
1.יונתן מוסינדז עמותת פיסגה
2.אמיר דהןאיפון לקידום הג'ודו בשרון
3.איתי שמידובמיטב אשדוד מרכז
3.לאוניד פילטובעמותת פיסגה
5.רועי פייןעצמה תל אביב
5.עידו קצירהפועל בני ברק
MU10-50 (3)
1.דניאל לבייבאדם בספורט
2.עידן רוזנבאום מכבי מעלה אדומים
FU09-32 (7)
1.יהלי יהבפייטינג ספיריט
2.אורי רובינשטיןמיטב ירושלים
3.נעם גזיתהפועל גליל תחתון
3.מאיה רגיניאנופייטינג ספיריט
5.לירי עזראמיטב תל אביב
5.רוני פאוס מיטב ירושלים
7.אלה סוקולסקיה.ל.ה.ב
FU09-36 (11)
1.אגם נוימיטב ירושלים
2.מעיין אלהמיטב ירושלים
3.נועה פריהפועל גליל תחתון
3.רוני שולראדם בספורט
5.רומי צוקרמןעצמה מרכז פתח תקווה
5.עדן זקיןגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
7.לי מלמדאיזי גודו הרצליה
7.יהב קרסיקה.ל.ה.ב
FU09-40 (4)
1.עמליה אלעזרימיטב תל אביב
2.מיכל לחזיאלהפועל בני ברק
3.נועה סיינובעמותת פיסגה
4.דאר הופסה.ל.ה.ב
FU09-44 (4)
1.עמית צלמרכז רפאל לגודו
2.יעל צדוקמכבי הרצליה
3.רותם דודעצמה תל אביב
4.עמית אושרוביץמכבי הרצליה
FU09-48 (8)
1.רותם דיאמונדמכבי הרצליה
2.עלמה רשףמיטב תל אביב
3.שקד נטלמיטב תל אביב
3.אוה פשיטואהעמותת פיסגה
5.סניזנה פלבניקעוצמת יפרח
5.תכלת אלמוגה.ל.ה.ב
7.נועה יצחקובמרכז רפאל לגודו
FU09-57 (5)
1.יעל יאירמכבי הרצליה
2.שחר שדמיעצמה מרכז פתח תקווה
3.לינוי אדיבמיטב תל אביב
4.עדן תורג׳מןהפועל בני ברק
5.הילה אברהמיאדם בספורט
MU09-45,3 (6)
1.דור קרמןאיזי גודו הרצליה
2.שי מחלבמכבי הרצליה
3.דולב בן יצחקעמותת פיסגה
3.ארן רטנראיזי גודו הרצליה
5.רואי זימנרפייטינג ספיריט
5.יובל קלייןמיטב באר שבע
MU09-24 (3)
1.נטע גינזבורגאדם בספורט
2.יוגב לויןאדם בספורט
MU09-27 (7)
1.הרן אקסעמותת פיסגה
2.עומר קציר אלימיה.ל.ה.ב
3.איליי עינבמיטב ירושלים
3.אמיר נפתלימיטב תל אביב
5.שי קטייבעצמה מרכז פתח תקווה
5.איתן בן שבתהפועל גליל תחתון
7.הראל פוךה.ל.ה.ב
MU09-30 (11)
1.בועז ניצןאיפון לקידום הג'ודו בשרון
2.הילל גת מועלםאדם בספורט
3.עידן אמיטיןעמותת פיסגה
3.עידו סכולאיזי ג'ודו הרצליה
5.אורי וסרמןאדם בספורט
5.עמרי גורןמיטב תל אביב
7.דניאל פולק - מגנזיה.ל.ה.ב
7.איליי חרזימכבי מעלה אדומים
MU09-34 (10)
1.עומר גרינברגמיטב ירושלים
2.עומר עלוניעצמה מרכז פתח תקווה
3.דור שרידמיטב בת ים
3.יונתן בן לולוה.ל.ה.ב
5.עידו קוריאטהפועל גליל תחתון
5.יועד מכנובסקיעצמה מרכז פתח תקווה
7.אהרון כץעוצמת יפרח
7.אוראל בוחבוטפייטינג ספיריט
MU09-34,0 (13)
1.יונתן רועי אגמוןעמותת פיסגה
2.טל נוסןאדם בספורט
3.אדם אבואלקיאןעצמה תל אביב
3.נתן הרט ספירעמותת פיסגה
5.אורי מזרחיפייטינג ספיריט
5.יונתן גלפמןמיטב בת ים
7.יובל יעקובוביץאדם בספורט
7.שחר שמשה.ל.ה.ב
MU09-38 (9)
1.דן שפרוךעמותת פיסגה
2.איתן גימוןאדם בספורט
3.אייל מרציאנומיטב ירושלים
3.עמרי לויןעמותת פיסגה
5.יניב גסיןה.ל.ה.ב
5.דביר ליבפלד- יונגמיטב נתניה
7.כרם בלאלטהאדם בספורט
7.נתן לויעמותת פיסגה
MU09-42 (8)
1.יעקב דוידשוילימיטב בת ים
2.איתי גלעדמיטב ירושלים
3.לב שניידרמןעוצמת יפרח
3.נתנאל בילינסוןמיטב אשדוד מרכז
5.אהוד בן שטריתמיטב תל אביב
5.שדה פרידמןהפועל גליל תחתון
7.גל מורגמיטב תל אביב
7.יהונתן וולקובמיטב אשדוד מרכז
MU09-46 (6)
1.יואב שירמכבי הרצליה
2.גיא יהלימכבי הרצליה
3.נתנאל בסיןמיטב בת ים
3.סטיבן סוחיניןמיטב נתניה
5.לביא בן מאירעצמה תל אביב
5.דוד ציפרסוןהפועל בני ברק
MU09-55 (5)
1.איליי קליימןמיטב תל אביב
2.איתן ברקןאדם בספורט
3.מייק נרובאיאדם בספורט
4.נועם טומשיןמיטב תל אביב
5.איתי פישמןמיטב בת ים
FU08-28 (4)
1.אגם ימיןהפועל בני ברק
2.מעין פוירמרכז רפאל לגודו
3.אלין לויפורה.ל.ה.ב
4.למא מואסיאדם בספורט
FU08-32 (4)
1.רומי בירנבויםעמותת פיסגה
2.ענבר רייכראדם בספורט
3.שחף דהןאיזי גודו הרצליה
4.רוני סייגעמותת פיסגה
FU08-36 (5)
1.אלה אמריועמותת פיסגה
2.לירי נבועצמה מרכז פתח תקווה
3.מאיה סטולרמיטב נתניה
4.ליאל ברזילימיטב נתניה
5.שיר הרשקוביץ ה.ל.ה.ב
FU08-40 (7)
1.מעיין קליגרה.ל.ה.ב
2.גיל פרימיטב תל אביב
3.ארבל דויטשאיזי גודו הרצליה
3.טליה הרנימיטב תל אביב
5.נעמה ענברמיטב נתניה
7.אלמוג גרינפלדמיטב תל אביב
FU08-44 (6)
1.גל שיינרמכבי הרצליה
2.לירון אורמכבי הרצליה
3.פולינה פוחובהמיטב בת ים
3.ניבה רבומרכז רפאל לגודו
5.שחר עמידןאדם בספורט
5.עמית דהןמרכז רפאל לגודו
FU08-48 (5)
1.שני אלבזמיטב בת ים
2.כרמל אשלה.ל.ה.ב
3.מיכל ארגובאיפון לקידום הג'ודו בשרון
4.אביב בניסתיאיפון לקידום הג'ודו בשרון
5.ליאן פומרנץאדם בספורט
MU08 (4)
1.בועז אחלאואיפון לקידום הג'ודו בשרון
2.איתי גולן-שי טננברגמיטב נתניה
3.אלון גורסדאדם בספורט
4.מיכאל נימולקיןמיטב אשדוד מרכז
MU08-37,4 (8)
1.מאור פרידמןמיטב ירושלים
2.אימרי בן זקןהפועל גליל תחתון
3.איתן פלגפייטינג ספיריט
3.איתמר סגל איפון לקידום הג'ודו בשרון
5.יהונתן חדדה.ל.ה.ב
5.אדם כץאדם בספורט
7.יואב טלאיפון לקידום הג'ודו בשרון
7.עידו דוריה.ל.ה.ב
MU08-41,6 (10)
1.יהונתן אברמובעמותת פיסגה
2.רון מאורמיטב ירושלים
3.לביא חדדמיטב בת ים
3.אורי בר נתןאיפון לקידום הג'ודו בשרון
5.אורי סטינגרהפועל בני ברק
5.זיו שקדמיטב ירושלים
7.יניר שורץאיפון לקידום הג'ודו בשרון
7.דמיד פילטובעמותת פיסגה
MU08-30 (8)
1.גיא נמשיץמיטב ירושלים
2.רומן דודרבעמותת פיסגה
3.גילעד גולדמןמיטב ירושלים
3.דניאל קיוסבמיטב אשדוד מרכז
5.גלי רולניקמיטב ירושלים
5.אופק צימרינגפייטינג ספיריט
7.יונתן פבזנרה.ל.ה.ב
7.שילה דגןהפועל גליל תחתון
MU08-34 (8)
1.אליניב שאלואדם בספורט
2.דוד ספיבקמיטב בת ים
3.בן סוקולובסקימיטב ירושלים
3.אורי שריפיעצמה מרכז פתח תקווה
5.עברי עזראמיטב תל אביב
5.עמית חןאדם בספורט
7.טל גולדשמידטה.ל.ה.ב
7.אורי ששוןמיטב נתניה
MU08-34,0 (8)
1.לידור גרטעמותת פיסגה
2.אריאל אהרוןעצמה מרכז פתח תקווה
3.גולן בבאיאדם בספורט
3.דניאל זברודסקימיטב אשדוד מרכז
5.שחר מושיובאדם בספורט
5.איתמר אשואלה.ל.ה.ב
7.ואדים אוסינובסקימיטב בת ים
7.עידו יפרחמיטב ירושלים
MU08-38 (9)
1.עמית כהן-ארז נבועצמה מרכז פתח תקווה
2.ליאור גורלשווילימיטב אשדוד מרכז
3.אמיל פרצבמיטב בת ים
3.אור לויןמיטב נתניה
5.טל טאובאדם בספורט
5.איתי בזקמכבי מעלה אדומים
7.לוקה מללשוילימיטב בת ים
7.ניצן בר השרוניה.ל.ה.ב
MU08-42 (11)
1.שחף החזק לוין מיטב נתניה
2.טל אשכנזימיטב נתניה
3.נדב ניצןאיפון לקידום הג'ודו בשרון
3.יואב פארמיטב ירושלים
5.יפתח דגןה.ל.ה.ב
5.תומר שטייןאיפון לקידום הג'ודו בשרון
7.מיכאל לריןהפועל בני ברק
7.יהונתן שרוןה.ל.ה.ב
MU08-46 (9)
1.יובל נפתלימיטב תל אביב
2.נועם פרלאדם בספורט
3.הלל הילזנרטהפועל בני ברק
3.איוון סינטיאבריובמיטב בת ים
5.איתמר אורקןמיטב תל אביב
5.אבירם שאביעצמה מרכז פתח תקווה
7.בן ברנשטייןעמותת פיסגה
7.גרגורי רוזנפלדעוצמת יפרח
MU08-50 (10)
1.לירוי שניידרמןמיטב ירושלים
2.גל קרוםהמרכז הערבי-יהודי
3.גיל תורןאדם בספורט
3.יאיר שלומיטב ירושלים
5.אריאל מאיראדם בספורט
5.עומר שניידראיפון לקידום הג'ודו בשרון
7.יובל ברפייטינג ספיריט
7.יובל אלוניעמותת פיסגה
MU08-55 (5)
1.אורי יעקבפייטינג ספיריט
2.איתי ויטלעמותת פיסגה
3.מדאלי ג'אן הוטעצמה תל אביב
4.נבו עמרה.ל.ה.ב
5.יוגב כהןפייטינג ספיריט
MU08-66 (3)
1.שון שויחטעוצמת יפרח
2.אדוארד פלבניקעוצמת יפרח
FU07-36 (4)
1.איה פסטר בכרעמותת פיסגה
2.לי אור לריהה.ל.ה.ב
3.ליבי בקרפייטינג ספיריט
4.נועם היימןגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
FU07-40 (6)
1.נועה הדראיפון לקידום הג'ודו בשרון
2.אורי צוקרמיטב תל אביב
3.לילך פנטנוביץאדם בספורט
3.נועה לייבוביץמרכז רפאל לגודו
5.נויה ברקמרכז רפאל לגודו
5.שחר בן שבתהפועל גליל תחתון
FU07-44 (3)
1.נעמה בדשמיטב תל אביב
2.מעיין ימיןהפועל בני ברק
FU07-48 (3)
1.מאיה קושניצקימיטב ירושלים
2.ליזה גינזבורגמיטב בת ים
FU07-52 (5)
1.ליבי דקלמיטב אשדוד מרכז
2.יהלי קוגן-סיווןמיטב נתניה
3.עמית שושניה.ל.ה.ב
4.יארה מואסיאדם בספורט
MU07-54,8 (6)
1.עילי מלנסוןאדם בספורט
2.טירן פאנטאלקיןמרכז רפאל לגודו
3.דוד ויצמן לבדבמיטב בת ים
3.עמית אוזןמיטב תל אביב
5.דניאל אוסטיפייטינג ספיריט
5.איתי פרץעצמה מרכז פתח תקווה
MU07-30 (3)
1.קורן קציר אלימיה.ל.ה.ב
2.גבע חפץעצמה מרכז פתח תקווה
MU07-34 (9)
1.חגי מרקמןעמותת פיסגה
2.אייל גינזבורגאדם בספורט
3.אלון אהרוניאיפון לקידום הג'ודו בשרון
3.עילאי חןעצמה מרכז פתח תקווה
5.שילה שולמןמכבי הרצליה
5.סהר תאםמיטב נתניה
7.ערן רוטעמותת פיסגה
7.אלון קניגאיזי גודו הרצליה
MU07-38 (11)
1.עומר מכנובסקיעצמה מרכז פתח תקווה
2.יאיר בדשמיטב תל אביב
3.איתי הוכמןאיפון לקידום הג'ודו בשרון
3.סתיו וולפיןעצמה מרכז פתח תקווה
5.ליאל דגירעצמה מרכז פתח תקווה
5.פלג אורפליעצמה מרכז פתח תקווה
7.גלעד נובינזוןאדם בספורט
7.רון זילברשטייןעמותת פיסגה
MU07-42 (7)
1.ליאם שטרן סדולין עמותת פיסגה
2.יותם תלםעצמה מרכז פתח תקווה
3.גיל רודריקאיפון לקידום הג'ודו בשרון
3.אורן נוימןה.ל.ה.ב
5.ניב שקדמיטב נתניה
5.איתי רווחעמותת פיסגה
7.עומר לביאאדם בספורט
MU07-42,0 (6)
1.איתן ברסקיגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
2.יואב כוכבאדם בספורט
3.מקסים בבדזנובמרכז רפאל לגודו
3.ניתאי בנימיןאדם בספורט
5.חגי בן יהודהמיטב נתניה
5.יגור וודובוזובמיטב בת ים
MU07-46 (6)
1.איתן פרחגרודעצמה מרכז פתח תקווה
2.רונן פינקלשטייןה.ל.ה.ב
3.אוהד נצרמיטב תל אביב
3.זיו שוורץעצמה מרכז פתח תקווה
5.דמיטרי פבצובאדם בספורט
5.קודירז'ון רוזייבמיטב בת ים
MU07-50 (11)
1.ירון שניידרמיטב אשדוד מרכז
2.אלדר סרגייבגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
3.יאיר הנדלראיפון לקידום הג'ודו בשרון
3.ליאור קוסייבמרכז רפאל לגודו
5.גילעד טישלרמיטב תל אביב
5.יובל רוקנשטייןפייטינג ספיריט
7.אורי פייןאדם בספורט
7.תומר אלמוגה.ל.ה.ב
MU07-55 (6)
1.ליבי פשינסקימיטב תל אביב
2.אלעד כורךמיטב תל אביב
3.איליה קנדאורובמיטב בת ים
3.דרור מרגליתפייטינג ספיריט
5.עילאי קנזימרכז רפאל לגודו
5.דניאל קוסטיןמיטב אשדוד מרכז
MU07-60 (3)
1.יותם שגבעצמה תל אביב
2.ניקיטה שייניןמיטב בת ים
MU07-66 (4)
1.לוטם קגןה.ל.ה.ב
2.אלון בורקועמותת פיסגה
3.איתי קםעמותת פיסגה
4.הראל מורדפייטינג ספיריט
FU06-44 (6)
1.ליאן ביבהעוצמת יפרח
2.אביגיל פרידמןעמותת פיסגה
3.מור ניסנימיטב נתניה
3.דר ויכרטמיטב תל אביב
5.שי רונןמיטב תל אביב
5.יעל ששוןמיטב תל אביב
FU06-48 (4)
1.זהר קמרעמותת פיסגה
2.גאיה זקמרכז רפאל לגודו
3.ליאורה קוטובסקימרכז רפאל לגודו
4.פולה מואסיאדם בספורט
FU06-57 (7)
1.נגה קמחי-פייטינגפייטינג ספיריט
2.אביגיל ליברמכבי הרצליה
3.טליה פלוטננצקיעמותת פיסגה
3.ירדן חליפקסאדם בספורט
5.דרור בזדיןעמותת פיסגה
5.אמילי עובדמרכז רפאל לגודו
7.טלי חורשה.ל.ה.ב
FU06-70 (5)
1.אווה שצרבקובמיטב בת ים
2.הדר אלקבזעמותת פיסגה
3.זוהר טלעצמה מרכז פתח תקווה
4.שי לה דמריעמותת פיסגה
5.אדה יגודייב פייטינג ספיריט
MU06-54,5 (7)
1.איתי ביבימרכז רפאל לגודו
2.יבגני חייטמיטב נתניה
3.נדב טלמרכז רפאל לגודו
3.יאן טורובסקימיטב אשדוד מרכז
5.גילעד חלגפייטינג ספיריט
5.אלכסנדר מזרחיאיפון לקידום הג'ודו בשרון
7.דליצקי איתיאדם בספורט
MU06-38 (10)
1.איזק רוביןמרכז רפאל לגודו
2.בן תמריה.ל.ה.ב
3.טל גולןעצמה מרכז פתח תקווה
3.אליאס אנריקזמרכז רפאל לגודו
5.עמית חסון- שטריתמיטב באר שבע
5.אסף תמםה.ל.ה.ב
7.עמית נגריןעצמה מרכז פתח תקווה
7.מקסים מונדוםפייטינג ספיריט
MU06-42 (5)
1.ליעד זבולוןמיטב נתניה
2.יובל דןאיזי גודו הרצליה
3.איתמר ורכובסקיאיפון לקידום הג'ודו בשרון
4.יונתן וסטרייךאיזי גודו הרצליה
5.ליאור נורובמרכז רפאל לגודו
MU06-46 (7)
1.וידאל דוידובמיטב אשדוד מרכז
2.עומר רייכראדם בספורט
3.איתי כהן-גורןמרכז רפאל לגודו
3.לבארי אדמתימיטב נתניה
5.אלירן חרזימכבי מעלה אדומים
5.יואב סלוצקימרכז רפאל לגודו
7.רז בן הרושמיטב ירושלים
MU06-50 (9)
1.טום בולוצניקעצמה מרכז פתח תקווה
2.פלג דהןאיזי גודו הרצליה
3.יונתן פלדאדם בספורט
3.עומר סלבקיןמיטב ספורטילנד שהם
5.רגב קרביץמיטב תל אביב
5.ירין קדמיפייטינג ספיריט
7.גיא הויברגרעמותת פיסגה
7.רוי עמיצורעמותת פיסגה
MU06-55 (8)
1.אור חדאדמרכז רפאל לגודו
2.עמית שולראדם בספורט
3.יובל סולומוןמיטב תל אביב
3.איתי סימקוביץעמותת פיסגה
5.נבו שיינרה.ל.ה.ב
5.עומרי ישראל קלייןעמותת פיסגה
7.נדב שטינפלדמיטב תל אביב
7.לירן פטוקהמכבי הרצליה
MU06-60 (6)
1.אורי אופקאדם בספורט
2.שחר פורצלןה.ל.ה.ב
3.יואב ליבליךה.ל.ה.ב
3.אוראל שפיצרה.ל.ה.ב
5.איתי דומניןפייטינג ספיריט
5.יואב ברנסה.ל.ה.ב
MU06-66 (6)
1.אלכסנדר רוניסמיטב בת ים
2.עדי נסימובמכבי הרצליה
3.גדי רייסיןאדם בספורט
3.יאיר גרוסמןמיטב נתניה
5.נטע דקל שכטרהפועל גליל תחתון
5.ליאור כהן-נקשעצמה מרכז פתח תקווה
MU06-81 (4)
1.אוהד חיימובמיטב בת ים
2.יובל הופמןמכבי הרצליה
3.איתי מלכה-מגנזיה.ל.ה.ב
4.רפאל ספרובמיטב נתניה
MU05-43 (5)
1.טל שנקמןמיטב אשדוד מרכז
2.גל לרנרה.ל.ה.ב
3.עילי ארזאיזי גודו הרצליה
4.נועם פישמןעמותת פיסגה
5.אדם שליואיזי גודו הרצליה
MU05-46 (6)
1.נועם טחלובעמותת פיסגה
2.אלון תלםעצמה מרכז פתח תקווה
3.רועי רובינשטייןעצמה תל אביב
3.מיכאל שצרבקובמיטב אשדוד מרכז
5.איל לרנרהפועל גליל תחתון
5.עדי מחלוףמיטב בת ים
MU05-50 (9)
1.יצחק אשפיזעמותת פיסגה
2.מתן ליפסטרעמותת פיסגה
3.ירום שוחטמיטב ירושלים
3.נמרוד ורדיאיפון לקידום הג'ודו בשרון
5.מיכאל דישון-קולודניאיפון לקידום הג'ודו בשרון
5.עמית ניב הפועל בני ברק
7.אורי שיעצמה מרכז פתח תקווה
7.נועם ויגמןמיטב תל אביב
MU05-55 (7)
1.עומר ברקועצמה מרכז פתח תקווה
2.שראל יליזרובמיטב אשדוד מרכז
3.עומר רובעצמה מרכז פתח תקווה
3.שי קריימרמיטב נתניה
5.לירון סלבסקיגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
5.יונתן ינאיעמותת פיסגה
7.יובל מזרחיאדם בספורט
MU05-60 (10)
1.יואב הרריאיזי גודו הרצליה
2.מקסים ורנבסקימיטב אשדוד מרכז
3.יובל מזרחיאדם בספורט
3.עזרי שומינובעמותת פיסגה
5.מרטין מגזינרגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
5.נועם גרינברגמיטב ירושלים
7.אור מולאייםעמותת פיסגה
7.יונתן שיקלר עפרוןעמותת פיסגה
MU05-66 (7)
1.אוהד מוריץמיטב ספורטילנד שהם
2.יהונתן חוףמיטב נתניה
3.רפאל אזדרובעמותת פיסגה
3.ניהאד פרגולייבמיטב בת ים
5.רביד אורפליעצמה מרכז פתח תקווה
5.רון זרךגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
7.מקס מדובסקיעמותת פיסגה
FU0405-44 (3)
1.תמר צמחהפועל גליל תחתון
2.ליאור ראופמןה.ל.ה.ב
FU0405-52 (4)
1.פז שאלתיאלמכבי הרצליה
2.רעות וייסמיטב נתניה
3.נסיה אברהמיהפועל בני ברק
4.חלא עויסאתאדם בספורט
FU0405-57 (5)
1.ליבי קרמרמכבי הרצליה
2.נויה כהן - מכבי הרצליהמכבי הרצליה
3.לי הירשאיזי גודו הרצליה
4.זוהר ממןמיטב נתניה
5.ליאור הדרמרכז רפאל לגודו
FU0405-70 (3)
1.מיה חמרהעמותת פיסגה
2.סאלי מואסיאדם בספורט
MU04-55 (8)
1.יהלי רזעמותת פיסגה
2.יואל נקשמיטב נתניה
3.רון דבחעצמה מרכז פתח תקווה
3.עידו כהן-ארז נבועצמה מרכז פתח תקווה
5.שקד בר נתןאיפון לקידום הג'ודו בשרון
5.רועי מזרחימרכז רפאל לגודו
7.דניאל יוחננובמרכז רפאל לגודו
7.ליאל אור שלוםמרכז רפאל לגודו
MU04-60 (7)
1.ליאור זובריצקימיטב ספורטילנד שהם
2.מעיין דהןאיזי גודו הרצליה
3.שגיא טולדומיטב נתניה
3.איתן כהןאיפון לקידום הגודו בשרון
5.טל תמריה.ל.ה.ב
5.ירדן נהיר ירוןמיטב ספורטילנד שהם
7.גיא תימורעמותת פיסגה
MU04-66 (10)
1.יאיר לנדומיטב ירושלים
2.עמית מאןמכבי הרצליה
3.אור ארגובמכבי הרצליה
3.שגיא גולדנרמיטב ירושלים
5.הראל עטסמיטב ירושלים
5.אור חורשה.ל.ה.ב
7.עידו מלנסוןאדם בספורט
7.מאור גברילובגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
MU04-73 (4)
1.רום ראבאיפון לקידום הג'ודו בשרון
2.תומר יוסףאיפון לקידום הג'ודו בשרון
3.לומייר עמירהמרכז רפאל לגודו
4.אגקרים אזדרובעמותת פיסגה
MU04-81 (3)
1.ניקיטה ספרונובעמותת פיסגה
2.סיני עקיבאמיטב תל אביב
MU03-60 (7)
1.עומר גולדברגמיטב נתניה
2.מעוז גרנותמיטב ספורטילנד שהם
3.דור סלומונסעצמה מרכז פתח תקווה
3.יאיר סלבקיןמיטב ספורטילנד שהם
5.אלון שדליסקרמיטב תל אביב
5.סתו שירזימיטב נתניה
7.אופק בכרמיטב תל אביב
MU03-66 (3)
1.ליאור עזראעמותת פיסגה
2.דריה שניעמותת פיסגה
3.אליה איסיומיןהפועל גליל תחתון
MU03-73 (3)
1.אורי שקרוב - רייסרמיטב נתניה
2.אבנר גילינסקימיטב ספורטילנד שהם
MSEN-73 (3)
1.נדב טולדומיטב תל אביב
2.ירון גפןאיזי גודו הרצליה
MSEN-81 (4)
1.ליאם הילינגרמיטב תל אביב
2.יובל ברוידהעצמה מרכז פתח תקווה
3.יובל וולרה.ל.ה.ב
4.אופק טייטלרהפועל גליל תחתון