אליפות ישראל בוגרים 2018 06/12/2018 היכל שלמה

קטגוריות

דירוגים

בוגרות-48 (5)
1.תמר מלכהה.ל.ה.ב
2.סינדי ויינשטייןעוצמת יפרח
3.אביב שחראלרן
4.קרין אברמוביוניפייט חיפה
בוגרות-52 (6)
1.פז כפרימיטב אשדוד מרכז
2.ירדן ראבה.ל.ה.ב
3.יולי שנירמיטב נתניה
3.מיה לאופולדמיטב רחובות
5.גל נחוםמיטב מודיעין
5.רינתה פוטולוקובאלוף הגודו בבאר שבע
בוגרות-57 (7)
1.אריאל בצלאלמיטב נתניה
2.מעין גרינברגמיטב נתניה
3.ימימה זהר ויילעמותת פיסגה
3.ניצן מירוןמיטב ספורטילנד שהם
5.לי כהןעמותת פיסגה
5.אופיר גדרוןמיטב תל אביב
7.טופז שמשמיטב רחובות
בוגרות-63 (8)
1.גילי שרירמיטב מודיעין
2.ענבל שמשמכבי חיפה כרמל
3.פז לייבלמיטב ספורטילנד שהם
3.עדי גרוסמןמיטב תל אביב
5.מיה קוגןמיטב נתניה
5.עומר אטיאסמיטב מודיעין
7.אופק חייטמיטב ירושלים
7.אביב רוחםהפועל בני ברק
בוגרות-70 (5)
1.ירדן מאירסוןה.ל.ה.ב
2.מאיה גושןה.ל.ה.ב
3.רוני גלעצמה כפר סבא
4.תכלת ברסלרמיטב תל אביב
בוגרות-78+ (4)
1.רז הרשקומיטב נתניה
2.ענבר לנירמיטב נתניה
3.עמרי קניוןמיטב נתניה
בוגרים-60 (30)
1.יאיר אלקינדאלוף הגודו בבאר שבע
2.רועי רוזןמיטב תל אביב
3.אלון אהרוןהפועל גודו
3.נעם ליבהמיטב מודיעין
5.מתן קוקלייבמיטב אשדוד מרכז
5.דניאל קפלושניקפייטינג ספיריט
7.רונלד קוקולייבמיטב אשדוד מרכז
7.עמית בן שמעוןהפועל אקיגיצו
בוגרים-66 (28)
1.ירין מנגדה.ל.ה.ב
2.עמית בובוביץעצמה כפר סבא
3.עומר שיימןה.ל.ה.ב
3.אמיר דנטהמיטב ספורטילנד שהם
5.שלומי מיכאילובסקימיטב תל אביב
5.אייל זוניסעצמה האתלט ראשלצ
7.אילון ברששתהפועל אקיגיצו
7.עומרי זךהפועל אקיגיצו
בוגרים-73 (22)
1.אורון גינרהפועל גודו
2.רן רוזמריןה.ל.ה.ב
3.דין גמרמיטב ספורטילנד שהם
3.יהונתן אלבזמיטב בת ים
5.עידו לויןמיטב רחובות
5.עומר מיארהפייטינג ספיריט
7.דניאל פייטילביץיוניפייט חיפה
7.שגיב סהרפייטינג ספיריט
בוגרים-81 (20)
1.דילאן רציסטרה.ל.ה.ב
2.גל אלייביוניפייט חיפה
3.עידן ורדיעצמה מרכז פתח תקווה
3.גיא גורביץמיטב תל אביב
5.איתמר בן משהה.ל.ה.ב
5.רותם מעוזעצמה כפר סבא
7.עידו יחזקאלהפועל גודו
7.דניאל ברשדסקימיטב נתניה
בוגרים-90 (9)
1.אסף חןה.ל.ה.ב
2.איתי גולןמכבי הרצליה
3.יבגני לודקיןמיטב בת ים
3.נדב ז'ורטעצמה האתלט ראשלצ
5.שגב בן הרושמיטב בת ים
5.יהלי לביאמיטב נתניה
7.אביב נילוביוניפייט חיפה
7.אדם ויינשטייןעצמה האתלט ראשלצ
בוגרים-100 (9)
1.לי קוכמןמיטב נתניה
2.ארז שטראוסהפועל בת ים
3.ודים קוזמינסקיעצמה האתלט ראשלצ
3.מתן חזןה.ל.ה.ב
5.שגיא חיילויוניפייט חיפה
5.יקיר גברימיטב נתניה
7.טל גולדסטוןהאגודה לגודו ים
7.רועי אשרעמותת פיסגה
בוגרים-100+ (5)
1.סרפים קומפנייץמיטב בת ים
2.נאור איטחמכבי מעלה אדומים
3.יבגני שמציליןמיטב אילת
4.דיויד ציציאשוילימיטב אשדוד מרכז