קריטריון קדטים/ות 19.11.2021 רעננה

קטגוריות

דירוגים

Kadetim07-50 (12)
1.איתי הוכמןאיפון לקידום הגודו בשרון
2.נועם אדרתעמותת פיסגה
3.יהלי צמחפייטינג ספיריט
3.אחיעד לויעצמה מרכז פתח תקווה
5.ליאל דגירמיטב ירושלים
5.פלג אורפליעצמה מרכז פתח תקווה
7.יאיר בדשמיטב תל אביב
7.אופק אסנשמכבי חיפה כרמל
Kadetim07-55 (16)
1.שליו כהןעמותת פיסגה
2.יצחק אשפיזעמותת פיסגה
3.ג'וני חבקיןהפועל בת ים
3.רועי סלעימיטב מודיעין
5.יהלי שם טובעצמה מרכז פתח תקווה
5.יאיר מרסומכבי חיפה כרמל
7.שמר גולדאדם בספורט
7.אדיר ברידזהיוניפייט חיפה
Kadetim07-60 (18)
1.איתי דסקלעמותת פיסגה
2.גלעד מאירמיטב ירושלים
3.דניאל מקייטוןמכבי מעלה אדומים
3.אורי פייןאדם בספורט
5.גל כרמלימיטב בת ים
5.רועי ארנבורגמיטב אשדוד מרכז
7.אלעד דפנימיטב בת ים
7.ניתאי נועםמיטב מודיעין
Kadetim07-66 (18)
1.יאיר ציפורהיוניפייט חיפה
2.עילי מלנסוןאדם בספורט
3.דניאל רומנובה.ל.ה.ב
3.סטיבן יענקובסקייוניפייט חיפה
5.גלעד חבהה.ל.ה.ב
5.טירן פאנטאלקיןמכבי רפאל תל אביב
7.גלעד שיאוןמיטב ירושלים
7.לי רוןמיטב אשדוד מרכז
Kadetim07-73 (8)
1.יותם שגבאיפון לקידום הגודו בשרון
2.אלון ברעצמה מרכז פתח תקווה
3.עילאי קנזימכבי רפאל תל אביב
3.נועם אנטמןפייטינג ספיריט
5.דן בביצקימכבי רפאל תל אביב
5.גיא גולדנשטייןעצמה האתלט ראשלצ
7.ניקיטה קויפמןעצמה מרכז פתח תקווה
7.עמית אוזןמיטב תל אביב
Kadetiot-44 (5)
1.איה פסטר בכרעמותת פיסגה
2.עדן פישמןאלוף הגודו בבאר שבע
3.נועה לייבוביץמכבי רפאל תל אביב
4.אופק בעבורע.ל.ס גבעתיים
Kadetiot-48 (9)
1.ליאן ביבהעוצמת יפרח
2.ליבי בקרפייטינג ספיריט
3.ירדן קסיסעצ. ניפון רעות
3.נהורה שבתאיעצמה האתלט ראשלצ
5.נועה הדראיפון לקידום הגודו בשרון
5.עדי סוקולסקימכבי חיפה כרמל
7.זימרי נשרפייטינג ספיריט
7.אופק יום טובעצמה האתלט ראשלצ
Kadetiot-52 (14)
1.היא-לי זקרויסקייוניפייט חיפה
2.זהר שמואלאיפון לקידום הגודו בשרון
3.יהלי דודעמותת פיסגה
3.שירה גבעוצמת יפרח
5.מאיה בן דודמיטב ירושלים
5.דר ויכרטמיטב תל אביב
7.אביגיל פרידמןעמותת פיסגה
7.אביטל צימריןפייטינג ספיריט
Kadetiot-57 (17)
1.נועה ברוז׳ניצקיעצמה כפר סבא
2.זהר קמרעמותת פיסגה
3.פרידה מדליהמיטב נתניה
3.אמה סעדאדם בספורט
5.עמית נחמיאסמיטב ירושלים
5.ליאור קנפלרמיטב נתניה
7.ליבי קרמרמכבי הרצליה
7.מיכל כחלוןמיטב בת ים
Kadetiot-63 (14)
1.ליהיא בוארוןמיטב אור עקיבא
2.מיה חמרהעמותת פיסגה
3.דיאנה בגדסריאןה.ל.ה.ב
3.הדר אלקבזעמותת פיסגה
5.טליה דורוןמיטב ירושלים
5.שירה שצקיעמ.לק. הספורט אשכול
7.קלואי שטריתאדם בספורט
7.אנסטסיה דמצנקועצמה האתלט ראשלצ
Kadetiot-70 (8)
1.יובל גבזומכבי חיפה כרמל
2.אמילי וקניןמיטב מודיעין
3.אווה שצרבקובמיטב בת ים
3.הודיה אלטננימיטב אילת
5.טלי חורשה.ל.ה.ב
5.ליאוני גולדנברגמכבי הרצליה
7.חוה בן עזראמיטב מודיעין
7.מישל ברט דזורייבעצמה האתלט ראשלצ
Kadetiot+70 (5)
1.רותם כהןאלוף הגודו בבאר שבע
2.עמר דדוןעמותת פיסגה
3.אליה הריסמכבי חיפה כרמל
4.רוני חןעצ. ניפון רעות
Kadetim+90 (6)
1.אלירן ביטןעצ. רעננה
2.אוהד חיימובמיטב בת ים
3.ולדי פולוצקיהפועל בת ים
3.שון יוסוביץעצמה האתלט ראשלצ
5.איתי מלכהה.ל.ה.ב
5.יניב שקדמיטב מודיעין
Kadetim-43 (5)
1.גיא ירוןאיפון לקידום הגודו בשרון
2.אייל גינזבורגאדם בספורט
3.אביב פרינטיעצמה כפר סבא
Kadetim-46 (11)
1.לירן רכטריוניפייט חיפה
2.איתי רווחעמותת פיסגה
3.שליו הראלעצמה האתלט ראשלצ
3.נועם רוזנטלמיטב אור עקיבא
5.רז אקרמןיוניפייט חיפה
5.אלון אהרוניאיפון לקידום הגודו בשרון
7.סהר תאםמיטב נתניה
7.חגי מרקמןעמותת פיסגה
Kadetim-50 (10)
1.בן תמריה.ל.ה.ב
2.עומר רייכראדם בספורט
3.עידו נקרעצ. ניפון רעות
3.ליעד זבולוןמיטב נתניה
5.ארטיום סולוביוביוניפייט חיפה
5.נועם פישמןעמותת פיסגה
7.איתמר ורכובסקיאיפון לקידום הגודו בשרון
7.יונתן וסטרייךאיזי גודו הרצליה
Kadetim-55 (23)
1.בן רייכראדם בספורט
2.נועם טחלובעמותת פיסגה
3.עידן אבוחציראעמותת פיסגה
3.רועי רובינשטייןאיפון לקידום הגודו בשרון
5.טל שנקמןמיטב אשדוד מרכז
5.מתן סגלמיטב נתניה
7.אסף פרינטיעצמה כפר סבא
7.איתי לחמניהפועל אקיגיצו
Kadetim-60 (45)
1.זיו שררמכבי חיפה כרמל
2.ירין רושועמותת פיסגה
3.עילי צמחמיטב נתניה
3.אורן אהרוןה.ל.ה.ב
5.איתמר זאביה.ל.ה.ב
5.טום בולוצניקעצמה מרכז פתח תקווה
7.דולב שחםה.ל.ה.ב
7.אורי שיעצמה מרכז פתח תקווה
Kadetim-66 (41)
1.טימופיי סטרצ'נקומכבי חיפה כרמל
2.עומר ברקועצמה מרכז פתח תקווה
3.אורי לביאאיפון לקידום הגודו בשרון
3.גל קלודהיוניפייט חיפה
5.עמית שולראדם בספורט
5.אורי אופקאדם בספורט
7.יואב ענברמיטב מודיעין
7.יואב הרריאיזי גודו הרצליה
Kadetim-73 (28)
1.יניב אגרונוביוניפייט חיפה
2.רום ראבאיפון לקידום הגודו בשרון
3.מקס מדובסקיעמותת פיסגה
3.אוהד מוריץמיטב ספורטילנד שהם
5.יהלי וינאפלאדם בספורט
5.אראל קוצ'ינסקימיטב נתניה
7.נועם נובלמןמיטב נתניה
7.יאיר גרוסמןמיטב נתניה
Kadetim-81 (14)
1.יהונתן חוףמיטב נתניה
2.שחר ארטןמכבי חיפה כרמל
3.אלכסנדר רוניסמיטב בת ים
3.אורי שווימרה.ל.ה.ב
5.דן ריצבסקימיטב אור עקיבא
5.מיכאל וולוביקיוניפייט חיפה
7.לוטם קגןה.ל.ה.ב
7.אופיר לוימיטב אשדוד מרכז
Kadetim-90 (10)
1.גל ברזניאדם בספורט
2.ישי עמיחימיטב ירושלים
3.אלון גולןמיטב ירושלים
3.יובל הופמןמכבי הרצליה
5.עקיבא סינימיטב תל אביב
5.עידן שפיראאדם בספורט
7.אוריאל אלטיטמיטב ירושלים
7.יואב אילותע.ל.ס גבעתיים