קריטריון קדטים

קטגוריות
Tatami 1Tatami 2Tatami 3Tatami 4Tatami 5Tatami 6Tatami 7Tatami 8Tatami 9
מנצח קודם:
קדטים 73
יובל הכט
 
מנצח קודם:


 
מנצח קודם:


 
מנצח קודם:


 
מנצח קודם:


 
מנצח קודם:


 
מנצח קודם:


 
מנצח קודם:


 
מנצח קודם:


 
קרב 1:קדטים 73קרב 1:קדטים 90+קרב 1:קדטיות 57קרב 1:קדטיות 63קרב 1:קדטים 60קרב 1:קדטים 55קרב 1:קדטים 43קרב 1:קדטים 46  
אלירן חבזו
מיטב נתניה
 
עידן מנשירוב
עצמה האתלט ראשלצ
 
יבגני שמצילין
מיטב אילת
 
קדם דן
מיטב נתניה
 
אלה ברנשטיין
יוניפייט חיפה
 
טהר טמיר
אלוף הגודו בבאר שבע
 
עומר אטיאס
מיטב מודיעין
 
קרינה שולמן
אלוף הגודו בבאר שבע
 
יואב עמיר
מכבי חיפה כרמל
 
יותם מאיר
פייטינג ספיריט
 
שחר שיף
מיטב מודיעין
 
בן בירנבוים
עמותת פיסגה
 
עמית ברקוביץ
ה.ל.ה.ב
 
אלון שדליסקר
מיטב תל אביב
 
יובל גונדא
עצ. ניפון רעות
 
עומר גולדברג
מיטב נתניה
 
  
קרב 2:קדטים 73קרב 2:קדטים 90+קרב 2:קדטיות 57קרב 2:קדטיות 63קרב 2:קדטים 60קרב 2:קדטים 55קרב 2:קדטים 43קרב 2:קדטים 46  
גלעד סימן טוב
מיטב ירושלים
 
רום ורקר
ה.ל.ה.ב
 
דניאל חליף
יוניפייט חיפה
 
דיויד ציציאשוילי
מיטב אשדוד מרכז
 
מישל מיזה
מיטב אור עקיבא
 
יהלי קופרשטיין
עוצמת יפרח
 
רוני עמיאל
מיטב בת ים
 
אלה ויינרוט
עצמה כפר סבא
 
אלעד יולש
ה.ל.ה.ב
 
דוד קרבחל
הפועל בני ברק
 
יונתן בן אלי
מיטב אשדוד מרכז
 
מתן שני
מיטב נתניה
 
עידו וינקלר
מיטב אור עקיבא
 
הוד גלוצר
מיטב אשדוד מרכז
 
עידן יעקב
עמותת פיסגה
 
אריאל יצחק
עצמה מרכז פתח תקווה
 
  
קרב 3:קדטים 73קרב 3:קדטים 90+קרב 3:קדטיות 57קרב 3:קדטיות 63קרב 3:קדטים 60קרב 3:קדטים 55קרב 3:קדטים 43קרב 3:קדטים 46  
חוני אלבז
מיטב בת ים
 
אורן אזולאי
מיטב אשדוד מרכז
 
רן יארושנקו
עצמה האתלט ראשלצ
 
? ?
?
 
שחר חמילבסקי
הפועל בני ברק
 
דניאל לוין
אדם בספורט
 
אביגיל לוי
איזי גודו הרצליה
 
מיה קוגן
מיטב נתניה
 
גרמן זיריאנוב
יוניפייט חיפה
 
רון דנגור
מיטב נתניה
 
נתן וידרביץ'
עצ. ניפון רעות
 
שי ויניצקי
יוניפייט חיפה
 
דותן סימן טוב
עמותת פיסגה
 
אדיר יחזקאל
איזי גודו הרצליה
 
בן פארן
האגודה לגודו ים
 
יפתח צור
מיטב מודיעין
 
  
קרב 4:קדטים 73קרב 4:קדטים 90+קרב 4:קדטיות 57קרב 4:קדטיות 63קרב 4:קדטים 60קרב 4:קדטים 55קרב 4:קדטים 81קרב 4:קדטים 46  
איוון פשנין
מבוטלים
 
אסף אגיבל
הפועל גודו
 
שגב בן הרוש
מיטב בת ים
 
? ?
?
 
הדר אופנהיימר
מיטב נתניה
 
עדלינה נוביצקי
יוניפייט חיפה
 
אביב רוחם
הפועל בני ברק
 
אורן בן צבי
יוניפייט חיפה
 
עידו שחם
אדם בספורט
 
עידו ויזל
מכבי חיפה כרמל
 
ירון גפן
איזי גודו הרצליה
 
רואי נתנאל סרגובי
האגודה לגודו ים
 
ולאדיסלב צאוסוב
יוניפייט חיפה
 
נדב ז'ורט
עצמה האתלט ראשלצ
 
תומר יוזף
עמותת פיסגה
 
אדם איזראילוב
מיטב בת ים
 
  
קרב 5:קדטים 73קרב 5:קדטים 90+קרב 5:קדטיות 57קרב 5:קדטים 66קרב 5:קדטים 60קרב 5:קדטים 55קרב 5:קדטים 81קרב 5:קדטים 46  
יובל נעים
מיטב מודיעין
 
אוהד כרמלי
מכבי מעלה אדומים
 
? ?
?
 
? ?
?
 
שחר רוזברג
מיטב אור עקיבא
 
ירדן ראב
ה.ל.ה.ב
 
אורי סלטי
מיטב אשדוד מרכז
 
אורי לוי-רמז ממיסטבלוב
הפועל בני ברק
 
יובל ברוידה
כללי
 
אלון מקינלוב
מיטב בת ים
 
דניאל מועלם
עצמה מרכז פתח תקווה
 
רועי לוטקר
מיטב תל אביב
 
רועי פרץ
מכבי הרצליה
 
אריאל ורטלסקי
מיטב בת ים
 
אחיה פיטוסי
האגודה לגודו ים
 
רואי אוזן
מיטב אשדוד מרכז
 
  
קרב 6:קדטים 73  קרב 6:קדטיות 57קרב 6:קדטים 66קרב 6:קדטים 60קרב 6:קדטים 55קרב 6:קדטים 81קרב 6:קדטים 46  
אריאל רודמן
הפועל אשדוד
 
יהלי מנישביץ
מיטב בת ים
 
  דיאנה שפירו
עצמה האתלט ראשלצ
 
שירה גרוסמן
האגודה לגודו ים
 
אברהם דהן
מיטב אילת
 
נדב טולדו
מיטב תל אביב
 
אור כהן
מכבי הרצליה
 
בנימין אברהם
מיטב נתניה
 
נדב בנוש
איזי גודו הרצליה
 
אלישע אייזנברג
מיטב ירושלים
 
גל מאור
איזי גודו הרצליה
 
יהל גוטשל
מיטב מודיעין
 
אורי גל
איזי גודו הרצליה
 
יהונתן טאומן
ה.ל.ה.ב
 
  
קרב 7:קדטים 73  קרב 7:קדטיות 57קרב 7:קדטים 66קרב 7:קדטים 60קרב 7:קדטים 55קרב 7:קדטים 81קרב 7:קדטים 46  
ארז טאיב
מיטב תל אביב
 
אלכס בלוקופיטין
עצמה האתלט ראשלצ
 
  ? ?
?
 
? ?
?
 
חיים יולין
עצמה מרכז פתח תקווה
 
יובל סמדגה
ה.ל.ה.ב
 
תום רונס
עצ. ניפון רעות
 
גל דדוש
מכבי חיפה כרמל
 
עידן גוברמן
יוניפייט חיפה
 
אליה וקנין
הפועל אקיגיצו
 
הרן רוגובסקי
מיטב אור עקיבא
 
אורי וינר
מיטב בת ים
 
? ?
?
 
? ?
?
 
  
קרב 8:קדטים 73  קרב 8:קדטיות 57קרב 8:קדטים 66קרב 8:קדטים 60קרב 8:קדטים 55קרב 8:קדטים 81קרב 8:קדטים 46  
ערן פינצב
מיטב ספורטילנד שהם
 
דניאל לב
מיטב נתניה
 
  ? ?
?
 
עינת יוסף
עצמה האתלט ראשלצ
 
דוד דישל
מיטב בת ים
 
יונתן בסרייב
מיטב אור עקיבא
 
דוד וסרמן
עצמה מרכז פתח תקווה
 
אדם היתימנה
מיטב רחובות
 
יונתן גורביץ
עצ. רעננה
 
דין קטלן טגנסקי
עצמה מרכז פתח תקווה
 
דניאל סמיליאנסקי
יוניפייט חיפה
 
יפתח בדש
מיטב תל אביב
 
יהב צוקרמן
איזי גודו הרצליה
 
? ?
?
 
  
קרב 9:קדטים 73  קרב 9:קדטיות 57קרב 9:קדטים 66קרב 9:קדטים 60קרב 9:קדטים 55קרב 9:קדטים 81קרב 9:קדטים 46  
קובי אזולאי
הפועל גודו
 
ניר מרלינג
הפועל בני ברק
 
  ? ?
?
 
? ?
?
 
אופק סירמה
מכבי מעלה אדומים
 
דניאל בובר
האגודה לגודו ים
 
תומר חן
ה.ל.ה.ב
 
נאור סבן
עמותת פיסגה
 
דוד פיצחדזה
ה.ל.ה.ב
 
ים וולצ'ק
יוניפייט חיפה
 
רוי סיון
מיטב מודיעין
 
יהלי לביא
מיטב נתניה
 
? ?
?
 
? ?
?
 
  
קרב 10:קדטים 73  קרב 10:קדטיות 57קרב 10:קדטים 66קרב 10:קדטים 60קרב 10:קדטים 55קרב 10:קדטים 43קרב 10:קדטים 46  
נדב קליינברג
מיטב ירושלים
 
בר אברהם טסלק
עמותת פיסגה
 
  ? ?
?
 
אורית חן
הפועל בני ברק
 
יובל סטולין
יוניפייט חיפה
 
יעקב שטיין
הפועל גודו
 
מייקי סימה
מיטב מודיעין
 
אור זיסו
מיטב תל אביב
 
אליאב חדד
אלוף הגודו בבאר שבע
 
דולב סיון
מיטב מודיעין
 
נסטור גוטקובסקי
יוניפייט חיפה
 
גלעד גל
האגודה לגודו ים
 
עמית מצליח
מיטב נתניה
 
? ?
?