אליפות ישראל פסח ילדים מחוז 4 14.04.2019 רעננה

קטגוריות

דירוגים

MU09 (2)
1.עילאי הרריעידן הספורט
2.דביר פרלמוטראלרן
MU09-27 (5)
1.מקסים רדצקיאדם בספורט
2.יאיר מלכהה.ל.ה.ב
3.אריאל קנצלראדם בספורט
4.גריגורי סילינסקיסיכוי לצעירים חיפה
MU09-30 (4)
1.איתי לירן אדם בספורט
2.לידן לחוביצרהפועל בני עייש
3.יונתן גלפמןמיטב בת ים
4.דוד דויבוביץאדם בספורט
MU09-34 (9)
1.דור שרידמיטב בת ים
2.מקס ניסנובאדם בספורט
3.פלג עומראלרן
3.רותם סטאלאלרן
5.בן זפרודסקיסיכוי לצעירים חיפה
5.ליעד לנירמכבי הרצליה
7.אוריין סבןאלרן
7.דן ממןאתגר בנגב
MU09-38 (9)
1.גיא פליישמןעצמה כפר סבא
2.שי מחלבמכבי הרצליה
3.מקסים צ׳רטקובסיכוי לצעירים חיפה
3.דניס גודזיוניפייט חיפה
5.סטיב אירהקלניוקמכבי הרצליה
5.גיא יהלימכבי הרצליה
7.יניב פסקוביץסיכוי לצעירים חיפה
7.רומן פוקליוקסיכוי לצעירים חיפה
MU09-42 (7)
1.נמרוד שאלתיאלמכבי הרצליה
2.יואב שירמכבי הרצליה
3.אלון גליקמןאלרן
3.אריק צ'רניאבסקימיטב ספורטילנד שהם
5.פלג זידנרסיכוי לצעירים חיפה
5.נטע זידנרסיכוי לצעירים חיפה
7.פלא ביטוןעידן הספורט
MU09-55 (2)
1.ארתור ליטבקאדם בספורט
MU08-27 (3)
1.איתמר שובליעידן הספורט
2.איתן גיבורונסקימיטב בת ים
MU08-30 (5)
1.דוד ספיבקמיטב בת ים
2.אהוד גולדשטייןעצמה אולימפי
3.רון לוטרינגרמיטב נתניה
4.אסף הרריאיזי גודו הרצליה
MU08-34 (14)
1.יובל קרודהפ. גודו קרית אונו
2.אמיל פרצבמיטב בת ים
3.יאיר שנבלעצמה כפר סבא
3.יונתן דיאנהעצמה אולימפי
5.נועם מורדכוביץאתגר בנגב
5.אלון תלמימיטב בת ים
7.דוד פרטושעצמה אולימפי
7.שלום מרגוליןמיטב בת ים
MU08-38 (15)
1.דוד סמויילוביוניפייט חיפה
2.שי צאלחהפועל בני עייש
3.יהונתן ויטוויצקיאדם בספורט
3.מקס בוריסובאדם בספורט
5.לביא חדדמיטב בת ים
5.גבריאל נאורמכבי הרצליה
7.מיכאל טרקנובסקימיטב בת ים
7.יפתח דגןה.ל.ה.ב
MU08-42 (4)
1.ארטיום מלכובסיכוי לצעירים חיפה
2.ליאל ביסוןמיטב בת ים
3.מור ממןאתגר בנגב
4.אדיר אספיאסואתגר בנגב
MU08-50 (5)
1.עמית קרופקיןאלרן
2.עידו בן לישסיכוי לצעירים חיפה
3.נועם טהרנימיטב ספורטילנד שהם
4.ניק שווץעמותת פיסגה
MU07-30 (8)
1.אביב פרינטיעצמה כפר סבא
2.אורי בן שמחוןמכבי הרצליה
3.גיל גולדמןעצמה אולימפי
3.שילה שולמןמכבי הרצליה
5.מקס גלפנדהפ. גודו קרית אונו
5.שי דודעידן הספורט
7.עדיאל היזמיאלרן
7.ויקטור אקסיוננקויוניפייט חיפה
MU07-34 (3)
1.רונן גגולשוילימיטב בת ים
2.איתיאל כביריעידן הספורט
MU07-38 (9)
1.אלעד דפנימיטב בת ים
2.יהלי צמחאלרן
3.שמר גולדאדם בספורט
3.מיכאל מלצבסיכוי לצעירים חיפה
5.ניצן חייםמיטב מודיעין
5.ארז פרלמוטראלרן
7.איגור טטרצוקאדם בספורט
7.אורי אגיבעצמה כפר סבא
MU07-42 (8)
1.רועי ארנבורהפועל בני עייש
2.אדם שמעוניהפועל רמת גן פיסגה
3.ליאור דנןסיכוי לצעירים חיפה
3.ליאור רובינסקיעמותת פיסגה
5.איגור נמצ'יןעמותת פיסגה
5.שרון וייסברגעמותת פיסגה
7.קודירז'ון רוזייבמיטב בת ים
MU07-46 (4)
1.לי רוןהפועל בני עייש
2.פלג זיומכבי הרצליה
3.אריאל קניטורקאתגר בנגב
MU07-50 (7)
1.אדם קניאז'נסקיעמותת פיסגה
2.איליה קנדאורובמיטב בת ים
3.נועם אנטמןאלרן
3.סתיו רייכליוניפייט חיפה
5.דוד ויצמן לבדבמיטב בת ים
5.אורי ששוןמיטב בת ים
7.איתמר מוסריהפועל רמת גן פיסגה
MU07-55 (4)
1.אלון גינטרעצמה כפר סבא
2.ניקיטה שייניןמיטב בת ים
3.אלון ליברעצמה כפר סבא
MU07-60 (5)
1.יובל הופמןמכבי הרצליה
2.יוסף זיאדיעמותת פיסגה
3.לאוניד נברובמיטב בת ים
4.בארן רמירזמיטב ספורטילנד שהם
MU07+60 (5)
1.סצ'קוב אריאלעמותת פיסגה
2.עומרי סרוקה.ל.ה.ב
3.שילה אבן מורה.ל.ה.ב
4.עמנואל מינייבעמותת פיסגה
MU06-34 (3)
1.יואב כהן-אלרןאלרן
2.רואי חובבאלרן
MU06-42 (5)
1.אדם שלזינגרמיטב נתניה
2.ניקיטה מדבדבמיטב בת ים
3.דניס מיטיןעמותת פיסגה
4.דוד אבריןיוניפייט חיפה
MU06-46 (8)
1.סמואל וולפסוןאדם בספורט
2.נועם שפראלרן
3.תומר דרוזניאקמיטב בת ים
3.אופק חלומכבי הרצליה
5.עומר סלבקיןמיטב ספורטילנד שהם
5.אריאל אידנרמיטב נתניה
7.פולטוב אהרוןעמותת פיסגה
7.בועז עפרונימיטב נתניה
MU06-50 (3)
1.לירן פטוקהמכבי הרצליה
2.יוסף אושרעידן הספורט
MU06-55 (7)
1.יואב ליבליךה.ל.ה.ב
2.יואב דולבעצמה כפר סבא
3.נעם דמריה.ל.ה.ב
3.אופיר לוי-אנגלינההפועל בני עייש
5.ליעד שפיצרה.ל.ה.ב
5.עדי נסימובמכבי הרצליה
7.שון יארובינסקיאתגר בנגב
MU06-60 (8)
1.דמיטרי נצייביוניפייט חיפה
2.דוד מאור סרורעמותת פיסגה
3.דניאל זיטנרעמותת פיסגה
3.אוראל שפיצרה.ל.ה.ב
5.מייקל טרכטנברגעמותת פיסגה
5.איתי דנקורטהפועל רמת גן פיסגה
7.אלכסנדר גולבןיוניפייט חיפה
7.רוסלן וסלובסקייוניפייט חיפה
MU06-66 (5)
1.אלכס יריומיןיוניפייט חיפה
2.אייל קיסרמכבי הרצליה
3.רודיון רוטמנסקיסיכוי לצעירים חיפה
MU05 (2)
1.אוהד חיימובמיטב בת ים
MU05-38 (6)
1.נבו לויןאלרן
2.אסף פרינטיעצמה כפר סבא
3.רום זוננשייןעצמה כפר סבא
3.אורי בן מויאלאלרן
5.עדי מחלוףמיטב בת ים
5.עומר שמואלימכבי הרצליה
MU05-42 (4)
1.אביתר פרטושעצמה אולימפי
2.עילי ארזאיזי גודו הרצליה
3.דן קופסטייטיסמיטב בת ים
MU05-46 (7)
1.אורן אהרוןה.ל.ה.ב
2.מילן אנדרייביוניפייט חיפה
3.יבגני זבורוטנייוניפייט חיפה
3.מתן סגלמיטב נתניה
5.מיכאל קורן-לזריוניפייט חיפה
5.אדר כץאלרן
7.עידו מגןאתגר בנגב
MU05-50 (6)
1.סמיון קוסאייביוניפייט חיפה
2.אריאל אחמנייבאתגר בנגב
3.ליאור רובינובאדם בספורט
3.לאון סוצ'נקועמותת פיסגה
5.דיוויד יציןאדם בספורט
5.תומר טולדנועצמה כפר סבא
MU05-55 (9)
1.אלכס קגןיוניפייט חיפה
2.גל קלודהיוניפייט חיפה
3.מקס קוגןעמותת פיסגה
3.אור אמזלגעצמה אולימפי
5.יואב הרריאיזי גודו הרצליה
5.שגיא דנגורמיטב נתניה
7.אור צדיק חרותעצמה כפר סבא
7.נהוראי אלבזאתגר בנגב
MU05-60 (6)
1.יונתן ברסלראדם בספורט
2.מאור רביבה.ל.ה.ב
3.ארז גולדנטלמיטב בת ים
3.פבל אוסטרובריוניפייט חיפה
5.יואב שנבלעצמה כפר סבא
5.גלי צייגיוניפייט חיפה
MU05-73 (3)
1.אלכסנדר רוניסמיטב בת ים
2.ניהאד פרגולייבמיטב בת ים
MU05-81 (3)
1.עמנואל גולדברגאתגר בנגב
2.דנילו מוקנועמותת פיסגה