אליפות ישראל פסח ילדים מחוז 6 15.04.2019 רעננה

קטגוריות

דירוגים

MU09-27 (9)
1.אלון דאוםעצמה כפר סבא
2.משה פינחסובמיטב נתניה
3.דויד בילמוסעצמה האתלט ראשלצ
3.בארי אפרתימיטב ירושלים
5.אליאן טרזיעצמה האתלט ראשלצ
5.אליה ברוךאדם בספורט
7.אנטון סולדטובעצמה האתלט ראשלצ
7.מתן צדוקעצמה האתלט ראשלצ
MU09-30 (10)
1.נתן אל חוטרמיטב ירושלים
2.גיא קודנרמרכז רפאל לג'ודו
3.רונן מרקוביץ׳מרכז רפאל לג'ודו
3.יהונתן ברנדטעצמה תל אביב
5.עידו יעיש-שומןעצמה תל אביב
5.עידו וינטהעצ. רעננה
7.גור יזרעאלימכבי חיפה כרמל
7.אוהד חג'ביאדם בספורט
MU09-30,0 (11)
1.אבישי מלכיאורמיטב ירושלים
2.תום דוברובסקימרכז רפאל לג'ודו
3.שון זכרובעצמה האתלט ראשלצ
3.דניאל פיקלמרכז רפאל לג'ודו
5.יונתן משה ניקריטיןעצמה כפר סבא
5.דניאל ריאבינסקימיטב נתניה
7.עומר ויזלמכבי חיפה כרמל
7.יהל גיספאןמיטב ירושלים
MU09-34 (16)
1.אלעד אלפסימיטב ירושלים
2.יהונתן שמואלימרכז רפאל לג'ודו
3.אדם אבואלקיאןעצמה תל אביב
3.עידן זלצמןאדם בספורט
5.מרקוש מלנרעצמה האתלט ראשלצ
5.תמיר צרפתיעצ. רעננה
7.מתן גיטמןעצמה כפר סבא
7.אלראי שפיראגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
MU09-38 (3)
1.דניאל דוברובנסקיעצמה האתלט ראשלצ
2.דביר ליבפלד יונגמיטב נתניה
MU08-30 (11)
1.לאו סבוטיןמרכז רפאל לג'ודו
2.תומר עובדיהמיטב תל אביב
3.הלל זכרוביץמיטב תל אביב
3.ליעד פארמיטב נתניה
5.אריאל מגלמיטב מודיעין
5.ליאב יעקבימכבי חיפה כרמל
7.מעיין וירצבורגרמיטב ירושלים
7.אריאל צימרמןמיטב אשדוד מרכז
MU08-34 (13)
1.אור לויןמיטב נתניה
2.יהב דלגושןעצמה האתלט ראשלצ
3.ישי נקשמיטב נתניה
3.ליאון לובצינסקיעצמה כפר סבא
5.גיא רון-אריקמרכז רפאל לג'ודו
5.רותם פליישראדם בספורט
7.מלאכי כהןמיטב ירושלים
7.אורי צברימרכז רפאל לג'ודו
MU08-38 (12)
1.שחף לוין-חזק !מיטב נתניה
2.טל ברוזניציקיעצ. רעננה
3.מיכאל אוברמנקועצמה האתלט ראשלצ
3.זיו חייםמיטב באר שבע
5.טל אשכנזימיטב נתניה
5.אביב גרץעצמה האתלט ראשלצ
7.יהלי ניסים קניאסמיטב מודיעין
7.נדב מגלמיטב מודיעין
MU08-42 (7)
1.עידן אוסטרומוכובעצמה האתלט ראשלצ
2.ליאם קנדובעצמה האתלט ראשלצ
3.עומרי רפאלעצ. רעננה
3.יניב גולצמןעצמה האתלט ראשלצ
5.אור ברוך אדם בספורט
5.ניק גינזבורגעצמה האתלט ראשלצ
7.בארי נובלעצמה כפר סבא
MU08-46 (5)
1.אלון ביטוןמיטב מודיעין
2.פלג חגיגימיטב אשדוד מרכז
3.גל כרוםעצמה תל אביב
4.עומר חביבימכבי חיפה כרמל
MU07-27 (3)
1.אלישע ברגרמיטב ירושלים
2.גורדון נצחמיטב ירושלים
MU07-30 (3)
1.איתי אברניעצ. רעננה
2.נעם אלקוביפיסגה חולון מרכז
MU07-34 (6)
1.חגי מרקמןעמותת פיסגה
2.רון זילברשטייןעמותת פיסגה
3.בן ארבלמיטב נתניה
3.סהר תאםמיטב נתניה
5.לביא מירבעצמה כפר סבא
5.דניאל הימןמיטב מודיעין
MU07-38 (11)
1.ניתאי נועםמיטב מודיעין
2.אורי תובלעצ. רעננה
3.עידן קרצומיטב אשדוד מרכז
3.יוסמן אדםעצמה האתלט ראשלצ
5.משה אושרעצמה האתלט ראשלצ
5.רואי מלאכיאדם בספורט
7.סרדרוב דרקרעצמה האתלט ראשלצ
7.ניסים מזרחימכבי חיפה כרמל
MU07-42 (8)
1.דוד כץעצמה האתלט ראשלצ
2.ארבל דלגושןעצמה האתלט ראשלצ
3.עידן פייגלמןעצמה האתלט ראשלצ
3.יאיר מרסומכבי חיפה כרמל
5.יואב דקלמיטב אשדוד מרכז
5.אופק אסנשמכבי חיפה כרמל
7.עביד אמירעצמה האתלט ראשלצ
7.אליאן לופומיטב אשדוד מרכז
MU07-46 (10)
1.יונתן אדם שטיימןמיטב נתניה
2.שחר גבוריןמיטב מודיעין
3.ליאור קוסייבמיטב תל אביב
3.יהונתן פורטרעצמה האתלט ראשלצ
5.יובל קפטנובעמ.לק. הספורט אשכול
5.יוסף משהעצמה האתלט ראשלצ
7.אשד יעקובוביץמיטב מודיעין
7. אורן יצהרמיטב נתניה
MU07-50 (5)
1.גולדנשטיין גיאעצמה האתלט ראשלצ
2.יואב מלמדמיטב אשדוד מרכז
3.מדאלי ג'אן הוטעצמה תל אביב
4.שקד שמעונימיטב אשדוד מרכז
MU07-55 (7)
1.יהונתן לוזוןעמ.לק. הספורט אשכול
2.אלכסנדר חלםעצמה האתלט ראשלצ
3.יהונתן פרץמיטב מודיעין
3.מקסים צרקבסקימכבי חיפה כרמל
5.אלעד טלמיטב נתניה
5.עמנואל בן חיים-שוקיעצ. רעננה
7.נאור מרזוקמיטב אשדוד מרכז
MU07-60 (3)
1.ז'ורייב מקסיםעצמה האתלט ראשלצ
2.שי גבישפיסגה חולון מרכז
MU07+60 (3)
1.אילן טוויטומיטב נתניה
2.דניאל פטריקהעצמה כפר סבא
MU06-30 (3)
1.אביב צרפתיעצמה האתלט ראשלצ
2.יונתן גליקיןעצמה האתלט ראשלצ
MU06-34 (4)
1.נדב טננבאוםעצמה כפר סבא
2.רעי וירצבורגרמיטב ירושלים
3.אליאס אנריקזמיטב תל אביב
MU06-50 (5)
1.יונתן הרשקוביץמיטב מודיעין
2.ערן הראלעצמה כפר סבא
3.נדב אהרןמכבי חיפה כרמל
4.אור אשכנזימיטב מודיעין
MU06-55 (5)
1.מארק אורמןמיטב מודיעין
2.יניב שפקובסקיעצמה האתלט ראשלצ
3.יהונתן אטלסמיטב מודיעין
4.שחר רווהמכבי חיפה כרמל
MU05-38 (9)
1.ליעד זבולוןמיטב נתניה
2.אלישיב פרינסעמ.לק. הספורט אשכול
3.לבארי אדמתימיטב נתניה
3.עדיאל וסקרעצמה האתלט ראשלצ
5.יאיר בוסקילהעמ.לק. הספורט אשכול
5.שליו הראלעצמה האתלט ראשלצ
7.שחר עובדיהעצמה תל אביב
7.אליה יצחקאדם בספורט
MU05-42 (10)
1.גלעד בן אליהומיטב ירושלים
2.עמית קלמיקובעצמה האתלט ראשלצ
3.אריאל רוטנברגעצמה כפר סבא
3.ארטיום גאידובמיטב בת ים
5.אסף קיטנרמיטב אשדוד מרכז
5.שמשון אופנהייםעמ.לק. הספורט אשכול
7.דוד גדותעמ.לק. הספורט אשכול
7.רונן מזרעצמה כפר סבא
MU05-46 (7)
1.עומר דקרמיטב אשדוד מרכז
2.יהונתן בכרמיטב מודיעין
3.נדב טלמיטב תל אביב
3.אורי שרצקימיטב מודיעין
5.אופק צולנגמיטב אשדוד מרכז
5.גנאל מלמןמיטב נתניה
7.עמית אידלסוןמכבי חיפה כרמל
MU05-50 (5)
1.ענבר פביאןמיטב מודיעין
2.כרמל גיאמכבי חיפה כרמל
3.דולב שאוליעצמה האתלט ראשלצ
MU05-55 (10)
1.ינאי נעיםמיטב מודיעין
2.רועי אלחללמיטב מודיעין
3.יהונתן חוףמיטב נתניה
3.זיו שררמכבי חיפה כרמל
5.אוהד זמורהמיטב אשדוד מרכז
5.נתנאל בוכריסמיטב נתניה
7.נווה מירבעצ. רעננה
7.איתי בר אבעמ.לק. הספורט אשכול
MU05-60 (6)
1.עומר ברקה.ל.ה.ב
2.ניתאי דלגושןעצמה האתלט ראשלצ
3.יאיר גרוסמןמיטב נתניה
3.שחר בונצלמיטב מודיעין
5.חן אוראלעצמה האתלט ראשלצ
5.אגם בן שלוםעמ.לק. הספורט אשכול
MU05-66 (3)
1.נמרוד ברנדויןעצמה האתלט ראשלצ
2.אורי שווימראדם בספורט
MU05-81 (4)
1.שחר ארטןמכבי חיפה כרמל
2.רפאל ספרובמיטב נתניה
3.מקס מיכליןאדם בספורט