אליפות ישראל פסח ילדים מחוז 7 15.04.2019 רעננה

קטגוריות

דירוגים

MU09-24 (5)
1.גיא שרברקמרכז רפאל לג'ודו
2.שי קטייבעצמה מרכז פתח תקווה
3.רותם ששוןעצמה מרכז פתח תקווה
4.יאיר אבידןמיטב ירושלים
MU09-27 (9)
1.איליי עינבמיטב ירושלים
2.יואב גלדסטוןמיטב מודיעין
3.אשחר סיווןמיטב ירושלים
3.רז ברונרמיטב ירושלים
5.איתן עופרמרכז רפאל לג'ודו
5.יאיר היימןמיטב ירושלים
7.אלרואי עוזמיטב ירושלים
7.מתניה פריימיטב ירושלים
MU09-30 (10)
1.ענבר קרנימיטב נתניה
2.יוחאי פולקמיטב ירושלים
3.יונתן בן לביאמיטב ירושלים
3.אילעאי רייךמיטב ירושלים
5.אריק בוברובמיטב נתניה
5.יונתן עבדהמיטב ירושלים
7.אחמד ג'ברמיטב ירושלים
7.רותם גרינברגמיטב מודיעין
MU09-30,0 (10)
1.שייאן ברמןמיטב תל אביב
2.שחר שנימיטב ירושלים
3.יואב עמיחימיטב ירושלים
3.אליה כהןמיטב ירושלים
5.דוד נוחימוביץ'מיטב ירושלים
5.עומר גרינברגמיטב ירושלים
7.תבור סלעמיטב ירושלים
7.יובל רטרמיטב נתניה
MU09-34 (13)
1.אייל מרציאנומיטב ירושלים
2.זיו אביקסיסמיטב ירושלים
3.עומר עלוניעצמה מרכז פתח תקווה
3.איתמר כהןמיטב תל אביב
5.שגיא סימחובמיטב באר שבע
5.יועד מכנובסקיעצמה מרכז פתח תקווה
7.עידו שרביטמיטב ירושלים
7.הראל בוכריסמיטב באר שבע
MU09-38 (6)
1.שילה גרוסמןמיטב ירושלים
2.איתי גלעדמיטב ירושלים
3.אורי גבישמיטב נתניה
3.רון ברביארומיטב ירושלים
5.יאיר אלבוחרמיטב נתניה
5.ליאון עוז דוידובמיטב באר שבע
MU08-27 (5)
1.גלי רולניקמיטב ירושלים
2.דולב בר לבמיטב ירושלים
3.דורון שקד-אייל בכרמיטב מודיעין
4.מתן אשורמיטב ירושלים
MU08-30 (9)
1.רועי סלעימיטב מודיעין
2.איתי וון טייןמיטב נתניה
3.גילעד גולדמןמיטב ירושלים
3.אורי רופאמיטב נתניה
5.מעין שלףמיטב נתניה
5.עופר שוורץמיטב מודיעין
7.נתנאל להבמיטב ירושלים
7.איסק סונקיןמיטב ירושלים
MU08-34 (12)
1.מאור פרידמןמיטב ירושלים
2.בן סוקולובסקימיטב ירושלים
3.עמית כהןעצמה מרכז פתח תקווה
3.ליאם קסלרמיטב תל אביב
5.שגיא אנגרטעצמה מרכז פתח תקווה
5.יואב נובקמיטב ירושלים
7.נריה ליפשיץמרכז רפאל לג'ודו
7.יוחאי נתנאל מירזייוףמיטב באר שבע
MU08-38 (9)
1.רון מאורמיטב ירושלים
2.אורן נושימיטב ירושלים
3.יואב פארמיטב ירושלים
3.אורי שלומונובמיטב באר שבע
5.יותם רמוןמיטב נתניה
5.אריאל עוזיאלמיטב אילת
7.עופרי דמרימיטב באר שבע
MU08-38,0 (8)
1.יאיר עינימיטב נתניה
2.עמית מיליצנקומיטב באר שבע
3.יוסף דביר דמרימיטב באר שבע
3.ליאור זאורובמיטב ירושלים
5.ליאור סקופמיטב אילת
5.עיסא אבו יחייהבודוקאן
7.עומר קנרמיטב נתניה
7.דורון שקד-אור רןמיטב נתניה
MU08-42 (8)
1.אורי פיקסמיטב נתניה
2.אורי גונןמרכז רפאל לג'ודו
3.איתמר בירמןמיטב נתניה
3.דניאל בילמןמיטב תל אביב
5.תומר גרודמןמיטב נתניה
5.מיכאל בורדיקובמיטב אילת
7.אנטוני יקיר רביןמיטב ירושלים
7.אלביס ליולקומיטב ירושלים
MU08-46 (5)
1.לירוי שניידרמןמיטב ירושלים
2.יהונתן רייכנברגמיטב ירושלים
3.רואי נזרימיטב ירושלים
4.יואב אקרמןמיטב מודיעין
MU08+60 (3)
1.יובל צרפתימרכז רפאל לג'ודו
2.לביא ברמיטב מודיעין
MU07-29,6 (8)
1.גיא נמשיץמיטב ירושלים
2.דניאל שיפריןמיטב נתניה
3.יהונתן מילר-לוטןמרכז רפאל לג'ודו
3.יואב דוד שנירמיטב נתניה
5.רותם מזרחימיטב מודיעין
5.יהונתן אורנשטייןמיטב ירושלים
7.עידו יפרחמיטב ירושלים
7.גיא סמירנובמיטב נתניה
MU07-34 (7)
1.עומר מכנובסקיעצמה מרכז פתח תקווה
2.נתנאל פולקמיטב ירושלים
3.פלג אורפליעצמה מרכז פתח תקווה
3.נריה שפילמןמיטב ירושלים
5.ליאם מיטרנימיטב ירושלים
5.עמית שיףמיטב ירושלים
7.יהלי רובינשטייןמיטב תל אביב
MU07-38 (13)
1.גלעד מאירמיטב ירושלים
2.יוסף אבו רוכבמיטב אילת
3.עדי צמח-יואלמיטב ירושלים
3.אליה קלצקימיטב ירושלים
5.מקסים בבדזנובמיטב תל אביב
5.יונתן קפלן יונגמיטב נתניה
7.אראל בר-לבמיטב נתניה
7.איתמר צוקרמןמיטב מודיעין
MU07-42 (7)
1.יצחק אשפיזעמותת פיסגה
2.איתמר קרנימיטב נתניה
3.יואב סערמיטב נתניה
3.רום קסדימיטב ירושלים
5.אבירם ניתאימיטב ירושלים
5.שי רוחוםמיטב ירושלים
7.אורי מלמדמיטב אילת
MU07-46 (7)
1.ליאל כהןמיטב אילת
2.איימן ג׳ברמיטב ירושלים
3.טיראן פאנטאלקיןמרכז רפאל לג'ודו
3.דאוד ג׳ברמיטב ירושלים
5.אביב שלהמיטב נתניה
5.עילאי פונדקמיטב נתניה
7.אביתר ציריןמיטב ירושלים
MU07-50 (5)
1.יאיר שלומיטב ירושלים
2.עילאי קנזימרכז רפאל לג'ודו
3.אדם בזיאןמיטב אילת
4.גדעון וונטורהמיטב ירושלים
MU07-60 (3)
1.אליה קלינסקימיטב תל אביב
2.חבאיל מחטייבמיטב ירושלים
MU07+60 (3)
1.גלעד שיאוןמיטב ירושלים
2.יניב שקדמיטב מודיעין
MU06-34 (9)
1.עידו בן ישימיטב ירושלים
2.ישראל מונציקמיטב באר שבע
3.תומר שמואליעצמה מרכז פתח תקווה
3.יגאל בסהמיטב ירושלים
5.יואב צדוקמיטב תל אביב
5.עוז ציון בסהמיטב ירושלים
7.עמיצור ישראל גלדצהלרמיטב ירושלים
7.אופק קלייןמיטב ירושלים
MU06-42 (9)
1.ראם זילברשטייןמיטב נתניה
2.יאיר ברוכימיטב ירושלים
3.עמיחי פלסמיטב ירושלים
3.כאהן הללמיטב ירושלים
5.גיל ליסקמיטב ירושלים
5.עדו רויטברדמיטב ירושלים
7.סמי אבו בלאלבודוקאן
7.איתי כהןמיטב תל אביב
MU06-46 (10)
1.טום בולוצניקעצמה מרכז פתח תקווה
2.אופק דבירמיטב נתניה
3.דרור בהטמיטב ירושלים
3.אור חדאדמיטב תל אביב
5.אלון רוקחמיטב ירושלים
5.אודי פרדמןמיטב ירושלים
7.נצח ולדמןמיטב ירושלים
7.איתמר אינדינגמיטב אילת
MU06-50 (5)
1.ישי עמיחימיטב ירושלים
2.איתן פולקמיטב ירושלים
3.עומרי ישראל קלייןעמותת פיסגה
4.עדן צמחמיטב ירושלים
MU06-55 (3)
1.אראל קוצ'ינסקימיטב נתניה
2.אילון ששוהפועל גודו
MU06-81 (4)
1.עידו ברוסמיטב באר שבע
2.זהר בן שמואלמיטב ירושלים
3.אליה ברמימיטב ירושלים
MU05 (2)
1.שון יוסוביץעצמה האתלט ראשלצ
MU05-38 (8)
1.ניתאי כהןמיטב ירושלים
2.אביב קרסניצקימיטב ירושלים
3.איתי אופנהיימרמיטב נתניה
3.ארד בר יוסףמיטב נתניה
5.ניצן ליגימיטב מודיעין
5.יאיר זיו אוןמיטב ירושלים
7.איתן גרמןמיטב נתניה
7.עמית חסוןמיטב באר שבע
MU05-46 (4)
1.ירין רושועמותת פיסגה
2.מעיין נבוןמיטב מודיעין
3.יותם אלונימיטב מודיעין
MU05-50 (3)
1.איתן בושרימיטב ירושלים
2.שי קריימרמיטב נתניה
MU05-55 (4)
1.יאיר גולדמןמיטב ירושלים
2.אמיר ארזמיטב ירושלים
3.מיתר רוזנפלדמיטב נתניה
MU05-60 (6)
1.נועם גרינברגמיטב ירושלים
2.תומש ברגל רוטרמיטב תל אביב
3.יוחאי אברמוביץמיטב נתניה
3.עידו רבינוביץמיטב תל אביב
5.ליאור זאשקימיטב באר שבע
5.רביד אורפליעצמה מרכז פתח תקווה
MU05-66 (4)
1.אורי הרושמיטב באר שבע
2.אוריאל אלטיטמיטב ירושלים
3.טאלב אבו האניבודוקאן