אליפות ישראל פסח נוער נערות 17.04.2019 רעננה

קטגוריות

דירוגים

FU0403-56,9 (12)
1.שמים חורשמיטב אשדוד מרכז
2.ניצן עמרןמיטב אשדוד מרכז
3. נועה ברוזיניציקי עצ. רעננה
3.דניאלה זגורימכבי מעלה אדומים
5. ליבי קרמר מכבי הרצליה
5.ליבי בלדוטמיטב אור עקיבא
7.שושנית דבחעצמה האתלט ראשלצ
7.אליסה דובז'נקועצמה האתלט ראשלצ
FU0403-62,9 (8)
1.מיכל אלפנדרימיטב ירושלים
2.רוני לויפייטינג ספיריט
3. זוהר פרץ יוניפייט חיפה
3.תמר בן לביאמיטב ירושלים
5.טל בדורמיטב תל אביב
5.שני שפיגלה.ל.ה.ב
7. מאי שאולזאדה איזי גודו הרצליה
7.נועה סינגרמיטב נתניה
FU0403-40 (4)
1.ליאור שמואלאיזי גודו הרצליה
2.נרי וויינרוטעצמה כפר סבא
3.שקד אמסלםמיטב מודיעין
FU0403-44 (5)
1.נגה יהושועמיטב באר שבע
2.נעם בהראלרן
3. ירדן קסיס עצ. ניפון רעות
4.עמית שינדלרעצמה האתלט ראשלצ
5.ליאור ראופמןה.ל.ה.ב
FU0403-48 (5)
1.סינדי ויינשטייןעוצמת יפרח
2.אלמוג שרידמיטב בת ים
3. אופק יום טוב עצמה האתלט ראשלצ
4. יובל גבזו מכבי חיפה כרמל
FU0403-52 (9)
1.רות לביאעמותת פיסגה
2. נהורה שבתאי עצמה האתלט ראשלצ
3.אילי חיוןפייטינג ספיריט
3.שי טננבאוםפייטינג ספיריט
5.אריאל דבושפייטינג ספיריט
5.מאיה אברהםמיטב נתניה
7.מרגריטה אוסטייאנצבעצמה תל אביב
7.דניאלה פלגפייטינג ספיריט
FU0403-57 (5)
1.ימימה זהר ויילעמותת פיסגה
2.מישל מיזהמיטב אור עקיבא
3.הדר אופנהיימרמיטב נתניה
4.אורית חןהפועל בני ברק
FU0403-63 (8)
1.עדלינה נוביצקיאדם בספורט
2.יובל כהן עודיהפועל גליל תחתון
3.אלכסנדרה מוסיןעצמה האתלט ראשלצ
3.רוני עמיאלמיטב בת ים
5.יהל שם טובאיזי גודו הרצליה
5.שירה גרוסמןמיטב ירושלים
7.שני ראוטמןהאגודה לגודו ים
7.נורין חטיביוניפייט חיפה
FU0403-70 (12)
1. יולי מישיינר עצמה מרכז פתח תקווה
2.נועם גרינברג-בתפייטינג ספיריט
3.אביה מלכה - ברק קוניקמכבי הרצליה
3.אליזבט קובליובעצמה האתלט ראשלצ
5.אורן עצמונימיטב תל אביב
5.ליאור אבירםמיטב ירושלים
7.ניקול זייקובהפועל בני עייש
7.ליאל סלהובעמותת פיסגה
FU0403+70 (3)
1. ריטה ספרבר מיטב ירושלים
2.שוהם גרוסמןמיטב ירושלים
MU02 (4)
1.קדם דןמיטב נתניה
2.אופק אהרוןפייטינג ספיריט
3.דוד כתריאל מונאסטירסקיהאגודה לגודו ים
MU02-55 (6)
1.אריאל שולמןמכבי הרצליה
2.אלמוג מרמלשטייןמכבי חיפה כרמל
3.נאור אינטרשטייןעצמה כפר סבא
3.אדיר זלכהמיטב נתניה
5.שחר לוי-פייטינגפייטינג ספיריט
5.יהונתן טאומןה.ל.ה.ב
MU02-60 (15)
1.עידן לרנרמןמיטב נתניה
2.בן איילוןמיטב תל אביב
3.אור כליליעמותת פיסגה
3.ליאם אבוחציראעמותת פיסגה
5.אלישע אייזנברגמיטב ירושלים
5.בנימין אברהםמיטב נתניה
7.מייקי סימהמיטב מודיעין
7.אביב מלכהאיזי גודו הרצליה
MU02-66 (17)
1.דניאל גוברעצמה מרכז פתח תקווה
2.עידן לילומיטב נתניה
3.יונתן פיקעצמה כפר סבא
3.גרמן זיריאנוביוניפייט חיפה
5.דוד גולובבעצמה כפר סבא
5.סימיון יאריגיןעצמה תל אביב
7.אריאל חבושההאגודה לגודו ים
7.אור זיסומיטב תל אביב
MU02-73 (17)
1.דוד דישלמיטב בת ים
2.יובל נעיםמיטב מודיעין
3.עומר בראלמיטב מודיעין
3.דוד יעקובלבאדם בספורט
5.נדב טולדומיטב תל אביב
5.אלירן חבזומיטב נתניה
7.דניאל בוברמיטב ירושלים
7.גיא מיידלרמיטב נתניה
MU02-81 (7)
1.חוני אלבזמיטב בת ים
2.אליעד בזקמכבי מעלה אדומים
3.עילי שחםמיטב נתניה
3.אדם היתימנהמיטב רחובות
5.אופק ויסמןיוניפייט חיפה
5.מטביי נאומנקועמותת פיסגה
7.אברהם קורןאלוף הגודו בבאר שבע
FU0102-48 (4)
1.קרן וייסמיטב מודיעין
2.ולריה פוטולוקובאלוף הגודו בבאר שבע
3.הדס גיירמיטב נתניה
FU0102-52 (8)
1.רומי דוריהפועל גליל תחתון
2.סופיה סחצקייוניפייט חיפה
3.גל נחוםמיטב מודיעין
3.קרין אברמוביוניפייט חיפה
5.עפרי זילברמן-טישלרהפועל גליל תחתון
5.מאיה קלוגע.ל.ס גבעתיים
7.אלמוג יעקבמיטב תל אביב
7.כרמל טלמיטב נתניה
FU0102-57 (6)
1.אופיר גדרוןמיטב תל אביב
2.מישל ברזיןמיטב נתניה
3.יהלי קופרשטייןעוצמת יפרח
3.שחר חמילבסקיעצמה מרכז פתח תקווה
5.אליס שוורצמןאתגר בנגב
5.מאיה מילובידובמיטב ירושלים
FU0102-63 (6)
1.עומר אטיאסמיטב מודיעין
2.מיה קוגןמיטב נתניה
3.אלה וויינרוטעצמה כפר סבא
3.מאיה מיכאלובמכבי הרצליה
5.אביגיל לוימכבי חיפה כרמל
5.קרינה שולמןאלוף הגודו בבאר שבע
MU01-50 (6)
1.אורי סיווןהפועל אקיגיצו
2.עמית מצליחמיטב נתניה
3.אדיר יחזקאלאיזי גודו הרצליה
3.רואי אוזןמיטב אשדוד מרכז
5.יהודה סינגרמיטב ירושלים
5.עידו וינקלרמיטב אור עקיבא
MU01-55 (5)
1.מיכאל ענברעמותת פיסגה
2.חנן שושןה.ל.ה.ב
3.שחק מולרהאגודה לגודו ים
4.עמית ישראלימיטב ירושלים
MU01-60 (11)
1.דניאל קפלושניקפייטינג ספיריט
2.רועי לוטקרמיטב תל אביב
3.דן אברבךמיטב אור עקיבא
3.תמיר רזגוןפייטינג ספיריט
5.מתן יום טובהפועל בני ברק
5.רום חובבה.ל.ה.ב
7.יוסף ויתריאדם בספורט
7.בן בירנבויםעמותת פיסגה
MU01-66 (15)
1.גיא גוטמןמכבי חיפה כרמל
2.מתן איגליצקיהפועל בת ים
3.ליאור רפאילובעצמה מרכז פתח תקווה
3.גיא פנראיזי גודו הרצליה
5.תמיר הלרעצמה מרכז פתח תקווה
5.אורי סלטימיטב אשדוד מרכז
7.עידו שחםאדם בספורט
7.דניאל סורוקהעמותת פיסגה
MU01-73 (13)
1.הדר בן בסטמיטב בת ים
2.יובל הכטמכבי הרצליה
3.אילון ברששתהפועל אקיגיצו
3.איתי איגראעצמה האתלט ראשלצ
5.יונתן יורייביוניפייט חיפה
5.בר טסלקעמותת פיסגה
7.גל זיסמןה.ל.ה.ב
7.טמיר כהןאדם בספורט
MU01-81 (10)
1.עומר מיארהפייטינג ספיריט
2.יהל גוטשלמיטב מודיעין
3.דניאל ברשדסקימיטב נתניה
3.אריאל ורטלסקימיטב בת ים
5.נדב קליינברגמיטב ירושלים
5.ולרי אוסיפוביוניפייט חיפה
7.שלמה חוטרמיטב ירושלים
7.אסף אגיבלהפועל גודו
MU01-90 (8)
1.רוי סיוןמיטב מודיעין
2.שגב בן הרושמיטב בת ים
3.יפתח בדשמיטב תל אביב
3.יהלי לביאמיטב נתניה
5.אביחי רויטמןעצ. ניפון רעות
5.גל מאוראיזי גודו הרצליה
7.יצחק ליברפרוינדע.ל.ס גבעתיים
7.הרן רוגובסקימיטב אור עקיבא
FU00-70 (3)
1.גילה גוסףמכבי הרצליה
2.אלני שקדמיטב תל אביב
FU00-78 (4)
1.רוני גלעצמה כפר סבא
2.בר שטרנברגאלוף הגודו בבאר שבע
3.דורה קצ'ורינרע.ל.ס גבעתיים
MU00 (3)
1.דניאל חליףיוניפייט חיפה
2.חן רייכליוניפייט חיפה
MU00-60 (3)
1.שלו בנוזמיטב נתניה
2.אוראל משייבעמותת פיסגה
MU00-66 (7)
1.עומרי זךהפועל אקיגיצו
2.שי דאוםעצמה כפר סבא
3.יאיר אלקינדאלוף הגודו בבאר שבע
3.ליאור רוביןמיטב בת ים
5.עילי יהודאיפייטינג ספיריט
5.טל ראופמןה.ל.ה.ב
7.רום תמירמיטב אשדוד מרכז
MU00-73 (5)
1.שגיב סהרפייטינג ספיריט
2.דניאל ברקאיה.ל.ה.ב
MU00-81 (5)
1.כפיר סימקוביץעמותת פיסגה
2.איתמר בן משהה.ל.ה.ב
3.ארד מהלמיטב בת ים
4.יוסי שפקעמותת פיסגה
MU00-100 (4)
1.דניאל סבגמיטב מודיעין
2.נדב ז'ורטעצמה האתלט ראשלצ