אליפות ישראל פסח ילדות 16.04.2019 רעננה

קטגוריות

דירוגים

FU09 (3)
1.רוני רוזנפלדעמ.לק. הספורט אשכול
2.ליזה דרוזדובסקיעצמה האתלט ראשלצ
FU09-28 (11)
1.נועה גולדהפ. גודו קרית אונו
2.נטע בלקאיעצמה האתלט ראשלצ
3.אורי רובינשטיןמיטב ירושלים
3.יעל לידרמןמיטב נתניה
5.אור מלדסיעצ. ניפון רעות
5.נעמה ברעםמיטב נתניה
7.יובל שלועמותת פיסגה
7.נוי אסוליןפייטינג ספיריט
FU09-28,0 (12)
1.זוהר הדדיאדם בספורט
2.רומי פוררעוצמת יפרח
3.אלה ברלבמיטב נתניה
3.כליל שאלתיאלמכבי הרצליה
5.איימי צפניהעצ. ניפון רעות
5.לי ים שטרקמרכז רפאל לג'ודו
7.ליה ויסמרכז רפאל לג'ודו
7.אלה ישראלפייטינג ספיריט
FU09-32 (11)
1.רוני שולראדם בספורט
2.נעמי פוררמיטב ירושלים
3.מיכל דןמיטב ירושלים
3.רונה דיטמןאיזי גודו הרצליה
5.נויה בן נתנאלעצמה מרכז פתח תקווה
5.מיקה צוקרמןעצמה מרכז פתח תקווה
7.שי אשכנזימכבי חיפה כרמל
7.שי עוזרמיטב ספורטילנד שהם
FU09-32,0 (12)
1.יהלי יהבפייטינג ספיריט
2.מעיין אלהמיטב ירושלים
3.נוגה סלובודינסקימיטב מודיעין
3.מיקה זהר צפרירהפועל רמת גן פיסגה
5.נעמה קרנימיטב נתניה
5.רומי צוקרמןעצמה מרכז פתח תקווה
7.דניאל נחמיהמכבי מעלה אדומים
7.הדר כהןמכבי חיפה כרמל
FU09-36 (16)
1.מעין פלישמןעצמה כפר סבא
2.אגם נוימיטב ירושלים
3.ליגל טובולמיטב באר שבע
3.רחל רבינוביץמכבי מעלה אדומים
5.נעמה שלמיראק גודו - רמות מנשה
5.תמר כהן-שחר שסטצקיע.ל.ס גבעתיים
7.שושן עדןמיטב נתניה
7.שיר בדולחראק גודו - רמות מנשה
FU09-40 (8)
1.עמית צלמרכז רפאל לג'ודו
2.דניאל אביחיל ע.ל.ס גבעתיים
3.יעל צדוקמכבי הרצליה
3.שקד יצחקמיטב באר שבע
5.איילת אגמוןמיטב ירושלים
5.דפנה בן יהושועעצמה האתלט ראשלצ
7.דיאנה יאבורסקיחברינו נגד אלימות בישראל
7.גוני שמואלפייטינג ספיריט
FU09-44 (7)
1.אדל קרול עצ. רעננה
2.נעמה רג'ואןהאגודה לגודו ים
3.עדן בלקיןאדם בספורט
3.רותם דיאמונדמכבי הרצליה
5.עדן ריבצ'ינסקי מיטב נתניה
5.שקד נטלמיטב תל אביב
7.שירה בירקהעצ. ניפון רעות
FU09-48 (4)
1.עדן גרוטסמיטב נתניה
2.יעל יאירמכבי הרצליה
3.שירה לוימכבי הרצליה
4.גילי לופועמותת פיסגה
FU09-52 (4)
1.אביגיל ארזיהאגודה לגודו ים
2.ניקול צצלניצקיעמותת פיסגה
3.מאיה שוורצמןאתגר בנגב
FU08 (3)
1.עדה יגודייבפייטינג ספיריט
2.אבגיל עבדייבמיטב נתניה
FU08-43,8 (9)
1.מאי ירמיהואלוף הגודו בבאר שבע
2.סול רויאלמיטב ספורטילנד שהם
3.ניבה רבומרכז רפאל לג'ודו
3.מאיה דיבוןעצמה כפר סבא
5.נועה מרסמןאדם בספורט
5.ליאן פומרנץאדם בספורט
7.יעלה אבנימיטב באר שבע
7.אלמוג גרינפלדמיטב תל אביב
FU08-24 (7)
1.עפרי רובינוביץמיטב ירושלים
2.רבקה איצקובאדם בספורט
3.חושן ניסנימיטב נתניה
3.שיר ליברמןמיטב תל אביב
5.שחר לילוזאלרן
5.אלה ברזניעצ. ניפון רעות
7.עדן גורשומובעמותת פיסגה
FU08-28 (8)
1.רומי בירנבויםעמותת פיסגה
2.אגם ימיןהפועל בני ברק
3.מישל פוסטילניקובעמותת פיסגה
3.ענבר רייכראדם בספורט
5.מיכל פלטיאלעצמה האתלט ראשלצ
5.קארולינה פוסטלניקובעמותת פיסגה
7.ליאן בודיאנומיטב נתניה
7.אורלי קארימיטב אור עקיבא
FU08-32 (9)
1.אלה אמריועמותת פיסגה
2.יובל גבאיה.ל.ה.ב
3.אנה אדדימיטב נתניה
3.אמינה שטאשויליסיכוי לצעירים חיפה
5.ליאל ברזילימיטב נתניה
5.נועה ספדהמכבי מעלה אדומים
7.מאי חליףאדם בספורט
7.נוגה קגןמיטב אשדוד מרכז
FU08-32,0 (10)
1.טל ירוםמיטב נתניה
2.לירי נבועצמה מרכז פתח תקווה
3.גאיה עברוןמיטב תל אביב
3.נסיה אדיריעידן הספורט
5.יהלי זילברמןעצמה מרכז פתח תקווה
5.מאיה סטולרמיטב נתניה
7.שיר הרשקוביץ ה.ל.ה.ב
7.הדר מחלבנימיטב נתניה
FU08-36 (8)
1.גל שיינרמכבי הרצליה
2.שחר שטרנברגמיטב ירושלים
3.עינב שניידרמיטב מודיעין
3.טליה הרנימיטב תל אביב
5.דיאנה גגולשויליאדם בספורט
5.מעיין אהרונובמכבי חיפה כרמל
7.ליטל וינוגרד פלגעמ.לק. הספורט אשכול
7.טליה נפתליהאגודה לגודו ים
FU08-36,0 (9)
1.דנה איילוןמיטב תל אביב
2.רות טרודלראלוף הגודו בבאר שבע
3.יערה לחמניהפועל אקיגיצו
3.מעיין קליגרמיטב אור עקיבא
5.עמנואל בן חיים-נקבהאדם בספורט
5.הלל בר טובמיטב ירושלים
7.נעמי גלעדיאלוף הגודו בבאר שבע
7.דריה אקסלרודפיסגה חולון מרכז
FU08-40 (16)
1.לירון אורעצמה מרכז פתח תקווה
2.עלמה בן גלעצ. רעננה
3.פולינה פוחובהמיטב בת ים
3.ליה שלייפרה.ל.ה.ב
5.רומי גרימברגעמותת פיסגה
5.תמר אייכנרמיטב נתניה
7.עמית דהןמיטב תל אביב
7.שחר עמידןאדם בספורט
FU08-44 (9)
1.רותם אלימלךעצ. רעננה
2.כרמל אשלה.ל.ה.ב
3.אריאל פופקומיטב תל אביב
3.שרי גיניעמותת פיסגה
5.גאיה ברקמיטב תל אביב
5.דניאלה לבידמיטב אור עקיבא
7.נויה יחזקאלמיטב ירושלים
7.אריקה גורליקמיטב תל אביב
FU08-48 (10)
1.שני אלבזמיטב בת ים
2.עמית כהן-ארדאדם בספורט
3.קריסטינה לנדואלוף הגודו בבאר שבע
3.רוני ברישבמיטב אשדוד מרכז
5.שירה סרויהמיטב אור עקיבא
5.שירה טרוקמןמיטב מודיעין
7.רפאלה פרילוצקיעוצמת יפרח
7.מיכל ארגובאיזי גודו הרצליה
FU07-28 (6)
1.איה פסטר בכרעמותת פיסגה
2.לי אור לריהמיטב אור עקיבא
3.נועם היימןגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
3.תמר עמיאלאדם בספורט
5.ביסאן ג׳ברמיטב ירושלים
5.אליה חסןאדם בספורט
FU07-32 (5)
1.ליבי בקרפייטינג ספיריט
2.זימרי נשראלרן
3.ליאן צפניהעצ. ניפון רעות
4.גאיה אדריאדם בספורט
FU07-36 (12)
1.נעמה בדשמיטב תל אביב
2.נועה הדרעצמה מרכז פתח תקווה
3.עדי סוקולסקיסיכוי לצעירים חיפה
3.אורי צוקרמיטב תל אביב
5.נועה לייבוביץמיטב תל אביב
5.לילך פנטנוביץאדם בספורט
7.נויה ברקמיטב תל אביב
7.יובל לויןמיטב אור עקיבא
FU07-40 (14)
1.עמית שושנימיטב אור עקיבא
2.אריאל דוידוףאדם בספורט
3.מיכל כחלוןמיטב בת ים
3.זהר שמואלאיזי גודו הרצליה
5.שרה גנאיםמיטב תל אביב
5.מאיה קושניצקימיטב ירושלים
7.אדל טיטובעידן הספורט
7.מעיין ימיןהפועל בני ברק
FU07-44 (12)
1.היא-לי זקרויסקייוניפייט חיפה
2.אביטל צימריןאלרן
3.יסמין אשורובמיטב כפר סבא
3.שירה גבעוצמת יפרח
5.גילי כוכבאדם בספורט
5.עמית אבניפייטינג ספיריט
7.תלמה רוסומיטב תל אביב
7.איילת יוגבה.ל.ה.ב
FU07-48 (13)
1.שני ארבלאדם בספורט
2.קשת אלישעמיטב אשדוד מרכז
3.שריג אריאבמיטב ירושלים
3.ליבי דקלמיטב אשדוד מרכז
5.רבקה איזבלה קובגןהפועל אקיגיצו
5.ליהי מור יוסףעצמה כפר סבא
7.תמר ששוןמיטב נתניה
7.אנסטסיה דמצנקועצמה האתלט ראשלצ
FU07-52 (11)
1.דרור בזדיןעמותת פיסגה
2.טלי חורשה.ל.ה.ב
3.יהלי קוגן-סיווןמיטב נתניה
3.יעל גופןמיטב תל אביב
5.גל גרייבסקימכבי מעלה אדומים
5.שחר שדמיעצמה מרכז פתח תקווה
7.שקד בן חוריןעמותת פיסגה
7.איה פורתמיטב אור עקיבא
FU07-57 (9)
1.הדר אלקבזעמותת פיסגה
2.אמילי וקניןמיטב מודיעין
3.אנגלינה שקוריוניפייט חיפה
3.רוני ברדהעמותת פיסגה
5.ליהיא גולןמיטב אור עקיבא
5.תהל חבושההאגודה לגודו ים
7.בלקיס איבראהיםמיטב ירושלים
7.יהלי פריראק גודו - רמות מנשה
FU07-63 (5)
1.מישל ברט דזורייבעצמה האתלט ראשלצ
2.רוני חןעצ. ניפון רעות
3.שי לה דמריעמותת פיסגה
4.אריאל לב-אריעמותת פיסגה
FU06-36 (8)
1.עדן פישמןאלוף הגודו בבאר שבע
2.אביגיל פרידמןעמותת פיסגה
3.ליאל בוריסובה.ל.ה.ב
3.מור ניסנימיטב נתניה
5.אופק בעבורע.ל.ס גבעתיים
5.חליופין אמהאתגר בנגב
7.ליאת חאוזיעמ.לק. הספורט אשכול
7.נטע הדרמיטב ירושלים
FU06-44 (11)
1.יהלי דודעמותת פיסגה
2.זהר קמרעמותת פיסגה
3.אמילי עובדמיטב תל אביב
3.עדן אלטוסביץהפ. גודו קרית אונו
5.מישל שוראלוף הגודו בבאר שבע
5.מירה קוטליאריוניפייט חיפה
7.פרידה מדליהמיטב נתניה
7.גאיה זקמיטב תל אביב
FU06-48 (13)
1.דיאנה גאידובמיטב בת ים
2.ירדן חליפקסאדם בספורט
3.נגה קמחי-פייטינגפייטינג ספיריט
3.דניאל דודאימיטב תל אביב
5.רוני רוזנצויגמיטב נתניה
5.אליס מיכליןעצ. ניפון רעות
7.שחר כהןעמותת פיסגה
7.עדן חוטרמיטב ירושלים
FU06-52 (11)
1.טליה דורוןמיטב ירושלים
2.אביגיל ליברמכבי הרצליה
3.שחף כהן-גורןמיטב תל אביב
3.אופיר מונסונגומיטב מודיעין
5.אגם חזןמיטב ירושלים
5.עמית נחמיאסמיטב אשדוד מרכז
7.סיון איצקוביץהפועל גליל תחתון
7.שי ליליאןמיטב אשדוד מרכז
FU06-57 (6)
1.ליהיא בוארוןמיטב אור עקיבא
2.קלואי שטריתאדם בספורט
3.שירה חטבעמותת פיסגה
3.רות שפסרחברינו נגד אלימות בישראל
5.דיאנה פרייברגאלוף הגודו בבאר שבע
5.אלינה ציןעמותת פיסגה
FU06-63 (4)
1.אווה שצרבקובמיטב בת ים
2.קמולה נורמוחמדוביוניפייט חיפה
3.חוה בן עזראמיטב מודיעין
FU06+63 (7)
1.מילנה יאקובצביץיוניפייט חיפה
2.לירז נואמהמיטב ירושלים
3.עמר דדוןעמותת פיסגה
3.זוהר זהביעוצמת יפרח
5.אבישג שושנימיטב תל אביב
5.ג׳ינאן עוטמןמיטב תל אביב
7.מיקה מויאלעוצמת יפרח
FU05-40 (12)
1.ליאן ביבהעוצמת יפרח
2.מאיה רוןמיטב מודיעין
3.מיטל לבדבמיטב תל אביב
3.ליאורה קוטובסקימיטב תל אביב
5.אמינה ברושקומיטב תל אביב
5.דר ויכרטמיטב תל אביב
7.רוני פוליאנסקיאלוף הגודו בבאר שבע
7.כרמי בן פורתהפועל גליל תחתון
FU05-44 (4)
1.היא לי פיסצקיפייטינג ספיריט
2.ירדן קסיסעצ. ניפון רעות
3.נועה ג'וסףאיזי גודו הרצליה
FU05-48 (6)
1.רעות וייסמיטב נתניה
2.יובל גבזומכבי חיפה כרמל
3.אופק יום טובעצמה האתלט ראשלצ
3.עדן אורשנסקיגודוגו האקדמיה הראשונה לגודו
5.נסיה אברהמיהפועל בני ברק
5.דניאל הרנוייוניפייט חיפה
FU05-52 (15)
1.פז שאלתיאלמכבי הרצליה
2.אמה סעדאדם בספורט
3.ירדן בן חייםאדם בספורט
3.נהורה שבתאיעצמה האתלט ראשלצ
5.ליאוני גולדנברגמכבי הרצליה
5.אריאל הדסיע.ל.ס גבעתיים
7.אורי רותם-ה.ל.ה.בה.ל.ה.ב
7.ארינה גלקיןיוניפייט חיפה
FU05-57 (8)
1.כרם פרימומיטב נתניה
2.מיה חמרהעמותת פיסגה
3.נועה ברוזיניציקיעצ. רעננה
3.ליבי קרמרמכבי הרצליה
5.נעה אלימימיטב אור עקיבא
5.שיר לוימיטב מודיעין
7.ליאור מור יוסףעצמה כפר סבא
7.נוגה וינוגרד פלגעמ.לק. הספורט אשכול
FU05-63 (4)
1.זוהר פרץיוניפייט חיפה
2.מאי שאולזאדהאיזי גודו הרצליה
3.רותם כהן-דרקאלוף הגודו בבאר שבע
4.מיכל אלפנדרימיטב ירושלים
FU05+63 (6)
1.ריטה ספרברמיטב ירושלים
2.אליה הריסמכבי חיפה כרמל
3.תמר אילוזמיטב אשדוד מרכז
3.יולי מישיינרעצמה מרכז פתח תקווה
5.מרים גילברטהאגודה לגודו ים
5.נועה אליאסע.ל.ס גבעתיים