אליפות ישראל 23- 22.10.2021 רעננה

קטגוריות

דירוגים

men+100 (7)
1.סרפים קומפנייץמיטב בת ים
2.מאור קלייןעצמה האתלט ראשלצ
3.דניאל ברשדסקימיטב נתניה
3.סטניסלב בנצ'יוקעצמה האתלט ראשלצ
5.טל גינדיניקה.ל.ה.ב
5.אוהד חיימובמיטב בת ים
7.אלירן ביטןעצ. רעננה
men-100 (0)
men-60 (18)
1.יהונתן וקסלרעצמה כפר סבא
2.אילן וינוגרדעמותת פיסגה
3.אושר סיונובמיטב ירושלים
3.מאור שיטריתעמותת פיסגה
5.דניאל שטייןמיטב בת ים
5.יותם צמחמיטב נתניה
7.אורי גלאיפון לקידום הגודו בשרון
7.עידן לרנרמןמיטב נתניה
men-66 (35)
1.רונלד קוקולייבמיטב אשדוד מרכז
2.ערן פיקסמיטב נתניה
3.אלמוג מרמלשטייןמכבי חיפה כרמל
3.ים וולצ'קיוניפייט חיפה
5.ניקאל שבייבעצמה האתלט ראשלצ
5.רוברט סורקיןעצמה כפר סבא
7.נאור אינטרשטייןעצמה כפר סבא
7.דניאל גוברמיטב נתניה
men-73 (31)
1.נתנאל זורובליוניפייט חיפה
2.גל יעקובימכבי חיפה כרמל
3.דוד דישלמיטב בת ים
3.עמית סהרפייטינג ספיריט
5.אופיר אריהעצמה מרכז פתח תקווה
5.איתי ביביטקועצמה האתלט ראשלצ
7.רום ראבאיפון לקידום הגודו בשרון
7.נאור סבןעמותת פיסגה
men-81 (15)
1.אורי סרוסימיטב ירושלים
2.ליאון גלפריןעצמה האתלט ראשלצ
3.דוד יעקובלבאדם בספורט
3.אורי פולקפייטינג ספיריט
5.אורי קשת הלוייוניפייט חיפה
5.דניאל בוברמיטב ירושלים
7.גיא כוכבמיטב נתניה
7.מרדכי טריגרמיטב ירושלים
men-90 (10)
1.רוי סיוןמיטב מודיעין
2.נדב ז'ורטה.ל.ה.ב
3.שגב בן הרושמיטב בת ים
3.יהלי לביאמיטב נתניה
5.חוני אלבזמיטב בת ים
5.נמרוד ברנדויןעצמה האתלט ראשלצ
7.אורי צדוקמכבי הרצליה
7.רום ורקרה.ל.ה.ב
women+78 (6)
1.עמר דדוןעמותת פיסגה
2.ליאור אבירםמיטב ירושלים
3.אופק פלחעמותת פיסגה
3.לירז נואמהמיטב ירושלים
5.תמר בן לביאמיטב ירושלים
5.אגם חזןמיטב ירושלים
women-48 (5)
1.ליאן ביבהעוצמת יפרח
2.עדי סוקולסקימכבי חיפה כרמל
3.קרן וייסמיטב מודיעין
4.נגה יהושועאלוף הגודו בבאר שבע
women-52 (9)
1.פז כפרימיטב בת ים
2.ירדן ראבה.ל.ה.ב
3.אמה סעדאדם בספורט
3.אילי חיוןמיטב נתניה
5.נעם בהרפייטינג ספיריט
5.סופיה קוצ'קובהמיטב נתניה
7.דר ויכרטמיטב תל אביב
7.נהורה שבתאיעצמה האתלט ראשלצ
women-57 (7)
1.רומי דוריהפועל גליל תחתון
2.סופיה סחצקימיטב תל אביב
3.טופז שמשעמותת פיסגה
3.רות לביאעמותת פיסגה
5.לי הירשאיזי גודו הרצליה
5.יעל תלםמיטב ירושלים
7.שי ליליאןמיטב בת ים
women-63 (10)
1.עדלינה נוביצקיאדם בספורט
2.ליהיא בוארוןמיטב אור עקיבא
3.יובל כהן עודיהפועל גליל תחתון
3.מיה קוגןמיטב נתניה
5.מיה לייבוביץפייטינג ספיריט
5.טהר טמירמיטב נתניה
7.תאיר שרבטובהפועל בני ברק
7.יובל גבזומכבי חיפה כרמל
women-70 (4)
1.גאיה בר אוראדם בספורט
2.אליזבט קובליובעצמה האתלט ראשלצ
3.רוני גלמיטב נתניה
women-78 (4)
1.מיכל אלפנדרימיטב ירושלים
2.תמר אילוזמיטב ירושלים
3.אמילי וקניןמיטב מודיעין